Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meredek dolog a gyógyszertári...

Meredek dolog a gyógyszertári kis műanyag fehér tégelyben bébikaját fagyasztani?

Figyelt kérdés
Ne üssetek agyon,de tele vagyunk ilyen dobozokkal (popsikrém,testápoló,stb).Eddig rakosgattam,hogy valmire majd jó lesz és épp ma akartam kidobni,miközben azon gondolkoztam,miben fagyasszam le a mai maradékot.Nincsenek ilyen kis dobozaink,üvegeink.Arra gondoltam,ha alaposan kimosom,kifőzöm,kisterilizálom,akkor vajon használható ilyen célra,vagy inkább ne kísérletezzek?
2010. jan. 15. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha jól kifőzöd, sterilizálod nyugodtan használhatod erre. :) Nem is rossz ötlet, nekem is van jó pár darab, én is rakosgattam, hogy jó lesz majd valamire. :D
2010. jan. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem egyáltalán nem.

Amikor még sok anyatejem volt,én nem adtam pénzt drága tejgyűjtő dobozokra(pl.avent),hanem direkt ilyeneket vettem a gyógyszertárban és ebben fagyasztottam le az anyatejet.


Ha kimosod,kifőzöd,teljesen jó:)!

2010. jan. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
:) mi is így csináljuk.
2010. jan. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hú, de jó ötletet adtál:)
2010. jan. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ötlet.A gyógyszertári krémekben amúgy sem lehet "elvileg" a babákra káros anyag.
2010. jan. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én eldobható kávéspoharakban fagyasztottam le.:) (Ha elfogynak a dobozok.:))
2010. jan. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jaj köszi,alig mertem megnézni a válaszokat!Azt hittem lefejeztek!:)
2010. jan. 15. 11:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó az :) Mi játszani szoktunk ezekkel, ide-oda pakolgatjuk, egymásba, szét- és össze.... 13 hónapos.
2010. jan. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem a védőnő még mondta is ötletnek, hogy lehet venni ilyeneket a gyógyszertárban, anyagtej-tároláshoz.

Szerintem attól, hogy volt benne valami, még nyugodtan lehet használni, nyilván alaposan kimosod, fertőtleníted.

2010. jan. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, de a férjem mindig lefoglalja ezeket, és csavarokat tárol benne :SSS
2010. jan. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!