Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasznosnak találjátok a...

Hasznosnak találjátok a védőnőtöket?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert én is védőnő vagyok, és nagyon sok rossz véleményt olvastam.jelenleg gyesen vagyok és érdekelne hogy jössztök ki vele! Amíg dolgoztam úgy éreztem jól végzem a munkám mert jó kapcsolatban voltam mindenkivel, és sokat tanultam a többgyermekes anyukáktól! Elkeserít a sok negatív vélemény, persze ismerek én is sok hanyag védőnőt!
2010. jan. 15. 12:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
én nagyon meg vagyok elégedve az enyémmel.igaz,neki nincs gyermeke,de tényleg jó ötleteket tud adni és bármi miatt felhívhatom.
2010. jan. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én még a telefonszámát se tudom a védőnőmnek. Az én védőnőm sajnos nagyon hangulat ember. Vagy nagyon aranyos, vagy nagyon nem. nekem ez jutott. De hallottam sok aranyos, rendes védőnőről.
2010. jan. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Az enyém egy 3 gyerekes anyuka, nagyon kedves, nagyon szimpatikus, bármikor fel lehet hívni a mobilján is. Én nagyon elégedett vagyok vele :)
2010. jan. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem az enyémet. Hónapok óta nem is voltunk nála. Amit mond, az erősen könyv-szagú (nincs gyereke).

Aki előtte volt, már elment nyugdíjba, még szerencse, mert az meg kb háború előtti elméletekkel jött állandóan.

Őszintén nekem nem is nagyon hiányoznak a védőnő + gyerekorvos. 13 hónapos a babám, nincs semmi problémánk. Ha lenne, keresnék másik szakembert. Ha valami érdekel, arra való az internet, mindent meg lehet nézni itt.

2010. jan. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

A mi védőnönk nagyon szuper:)

Mindenről tudok vele beszélni, elég közvetlen, akármikor fel tudom hivni ha kérdésem van.

Meg vagyok elégedve maximálisan!

2010. jan. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagyok megelégedve vele. 1 éves lesz a kislányom, 2 hónapos kora óta nem volt nálunk. Annyi tapasztalata van, hogy szerintem hamar kiismeri az embert, és pontosan tudja, hogy én lelkiiseretes vagyok, mindig pontosan viszem tanácsadásra, eddig 3X hívott, hogy jönne, de úgyis tudta, hogy én másnap megyek, és így nagyon örült, hogy majd ott találkozunk. De mit lehet ott megbeszélni? A problémáimat nem 10 más anyuka előtt szeretném megbeszélni, bár a "nagy könyv" felmondása nem érdekel. Persze arról nem tehet, hogy nincs gyereke, de egyáltalán nem mérvadó számomra amit mond, ha egyáltalán mond valamit. Azt is észrevettem (amit szintén a tapasztalatának tudok be), hogy ha kérdezek is valamit, azt mondja, amit gondol, hogy hallani akarok. Viszont ha nem lenne az internet, és főleg ez a fórum, sok mindenről nem tudnék. Soha nem beszélt nekem a hozzátáplálásról, ha ebből indulnék ki, és tök hülye lennék, akkor vagy még mindig csak szopna a babám, vagy 3 hónapos kora óta rántott húst enne. Szóval számomra langyos víz!
2010. jan. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én pedig imádom a védőnőmet. igazából ha tanácsra van szükségem a lányommal kapcsolatban csak őrá számíthatok. Szerintem én nagyon szerencsés vagyok, hogy ilyen jó védőnőm van.
2010. jan. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én is meg vagyok elégedve alapvetően. Ha felhívom mindig megnyugtat pl. mozgásfejlődéssel, súlyfejlődéssel kapcsolatban. Sok tapasztalata nincs mert kb.2 éve végzett ezért újat még nem is tudott mondani de tényleg mindig megnyugtat és elfogadom amit mond mert azért mégiscsak egy szakember.
2010. jan. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszi a véleményeket! Én is nagyon tudtam mindent amíg meg nem született a kisfiam! Na akkor azt mondtam visszaadom a diplomámat....

Sajnos amit a főiskolán tanítanak köze nincs a gyakorlathoz, kivéve a száraz orvosi tantárgyakat.

Jobban meg kéne válogatni a jelentkezőket !

2010. jan. 15. 12:59
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekünk szuper védőnőnk és gyerekorvosunk van, nagyon szerencsések vagyunk! :) Már a terhesség alatt is nagyon odafigyelt rám, mindig lehetett hívni, a végén már ő jött, hogy ne nekem kelljen nagy pocakkal, a babám 6 hós, még mindig kijár havonta, a gyerekorvos is 3-szor jött magától az első 3 héten.

nem vall szélsőséges nézeteket, nem oktat ki, csak válaszol arra amit kérdezek tőle, és látszik rajta hogy szereti a gyerekeket :)

2010. jan. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!