Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van tűzhelyvédőd? Hasznosnak...

Van tűzhelyvédőd? Hasznosnak találod, vennél még egyszer? Hol kapható?

Figyelt kérdés
Több helyen is néztem, pl. ikea, brendon, elefáni. De! Az ikeás olcsó, de szerintem nehezen tartható tisztán, és olyan robosztus. A brendonban nagyon tetszik a brevis, csak hát drága. Az elefánis rács meg nem jön be. Egyéb ötletek? :)
2011. ápr. 13. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem nincs, nem is volt, a négy gyerek közül egyikkel sem történt semmi baleset (még pici sem).

Szerintem fölösleges pénzkidobás, csak neked van útban a fözésnél meg a letakaritásnál.

2011. ápr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy az én kislányom (16 hós) nagyon eleven és kíváncsi. Mindig felnyúl a konyhapultra, amit elér, levesz. Kinyitja a sütőajtót, nyúlkál, húzogat mindent, amihez hozzáfér. Sajnos hiába mondom el neki ezerszer, ezeregyedikre is megteszi. Ezért gondoltam erre.
2011. ápr. 13. 14:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is felesleges .


minél inkább tiltod annál jobban felhívja a figyelmét.


gázgomb csavargatás volt a legdurvább de rá kell szólni és megtanulják.

2011. ápr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16 hós figyelmét már le lehet kötni! kisasztal v. kisszék érje fel a pultot és segíthet neked v. az ikeában inkább filcételeket vegyetek azzal ő is főzhet!
2011. ápr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem sincs és nem is lesz.

Mióta menni tud azóta mindig a hátsó égőn főzök.

2011. ápr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam is, hiába szólok rá, ugyanúgy megcsinálja. Vannak ilyen babák. Őt leginkább a mozgás köti le, a filcételeket max a szájába dugdosná. Lekötni csak úgy lehet, ha vele együtt játszom. Pedig sokat foglalkozom vele - lehet emiatt is nehezebben van el egyedül. Meg aztán mindig úgy vagyok vele, hogy elég egy óvatlan pillanat! Remélem olyan is ír, akinek van ilyen, és nem degradálja le az anyai képességeimet a tűzhelyvédő miatt!
2011. ápr. 13. 14:46
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, hogy nem rosszból mondták a többiek, hogy nekik nincs, és nem is szükséges. Nekem sincs, és én sem látom szükségét, pedig ha az én másfél éves fiamat ismernéd... nulla félelemérzet, és óriási kíváncsiság, iszonyat önfejűség. Ehhez képest a vasalót és a tűzhelyet messziről kerüli. Tudod, hogy hogyan értem ezt el?

Állandóan meg akarta fogni a vasalót. Hiába magyaráztam neki, hogy meleg, csak nem fogta fel. Tudod mit csináltam? Kivasaltam egy ruhát, majd a még meleg ruhára rátettem a kis kezét, és közben mondtam neki: nézd csak meg, hogy ez milyen meleg!!! Olyan gyorsan kapta el onnan a kezét, hogy magam is meglepődtem. Azóta ha csak meglátja, hogy ég a sütő visszajelző lámpája, hátralép kettőt, mondja, hogy MEJEG, és közben még a kezeit is maga mögé hátrateszi.

2011. ápr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na, erre is van egy sztorim. Ment a sütő, és elszaladtam bedobni a szennyestartóba a konyharuhát (kb. 3 méter), és mire visszaértem, a kicsikém kinyitotta a sütőajtót, és ott üldögélt a forró levegő előtt. És rá pár hétre megint majdnem megtette. Megfogja a forró ajtaját is, egyszer sírt, de utána ugyanúgy megfogta. Nem is értem ezt az egészet, de nem tanul semmiből.
2011. ápr. 13. 15:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Hááát, ha ilyen kamikaze kiscsajod van, akkor vegyél egyet. :)
2011. ápr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!