Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékai (vagy bármi...

Milyen játékai (vagy bármi kiegészítő) vannak az 5-6 hós babátoknak? Mi az, amit hasznosnak tartotok és ajánlanátok, hogy legyen?

Figyelt kérdés

Nekünk nincs sok játékunk, egy - két csörgő, babahíd, járóka, fa forgó a járóka fölött és egy-két anyagállatka.

Náha viszont olyan ingerszegények érzem a környezetet, talán azérért mert én sem vagyok egy nagydumás és néha azt gondolom, hogy kéne még valami plusz neki.

Még nem forog, így a csörgők ha kiesnek a kezéből akkor nem tudja még felvenni.

Lehet, hogy nem adok neki elég tanulóingert?


2010. júl. 1. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:

nekünk ennyi volt:

csörgő

forgó az ágy felett - utálta-

labda

maci, nyuszi, három köbméter plüss -nem érdekelte-



ami tetszett...

kulccsomó, anyagdarab, szappantartó

2010. júl. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem bőven elég, amit felsoroltál!

A babák nem egyformán fejlődnek, nem hiszem, hogy ingerszegény lenne a környezete.A semmiért is képesek forogni :)

Az én 5 hónapos babám nagyon szereti az ágy fölötti forgót, sajnos már-már el is éri, annyira nyújtózkodik. A mellette lévő plüssállatot is próbálja elkapni, majdnem kitekeredik :)

Egy pár játéktól több inger nem ekll. Viszont azt ajánlják, hogy cserélgessük, mert hamar megunják.

2010. júl. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk millió meg egy játék van (majdnem mindig azt kap ajiba a rokonoktól),DE amit hasznosnak tartok most: labda, vízzel töltött rágóka, felfújhstó strandlabda!

legalábbis nálunk most ezeek a menők,a strandlabdát nem fújom fel teljesen és imádja hogy meg tudja csíípni!

Amúgy jobban szereti azokat a "játékokat",amiket mi használunk!pl: üres ásványvizes flakon (1,5 és fél literes is),edények teteje,műanyag pohár,kulcscsomó,pénztárca,és a kinőtt kocsicipője!Amit mi is használunk azt akarja ő is!

2010. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb ennyi idős volt most kilenc hónapos babám, amikor csináltam neki egy "csörgőt", és a mai napig szívesen rázza, v püföli vele amit csak ér: egy fél literes palackba színes gombokat tettem (kb 20 db), és jól ráhúztam a kupakot. Szereti még az egymásba tehető poharakat: tornyot építettem, lamit ledönthetett. Ezen kívül a textilkönyv, és keményfedeles könyvek voltak a kedvencei.
2010. júl. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, adtatok jó pát tippet! :) Meg meg is nyugodtam, hogy nem kevés , ami van
2010. júl. 2. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!