Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adtatok babátoknak...

Mikor adtatok babátoknak paradicsomot és hogyan?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én betöltött 6. hónap után készítettem neki először. A paradicsomokat épp csak leforráztam, hogy a haját le tudjam húzni, a külső része ment a turmixba az előre megfőzőtt krumplihoz, a paradicsom magos részét pedig szürőn átpasszíroztam. Ezt összeturmixoltam. Elég sok kell a paradicsomból, hogy jó leves legyen. Ezért én utoljára már úgy csináltam, hogy az univer paradicsomos burgonyájához főztem csirkemellet krumplival és ezzel sűrítettem, így két étkezésre elegendő.
2010. jan. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 7 hónaposan adtam először, addig csak gyümölcsöt evett a kislányom. Ilyenkor télen biztosabb, ha bébiitalt használsz a főzelékhez vagy megveszed a bolti, üveges paradicsomos krumplit. Sajnos a most kapható paradicsom kényszerérett, egy bizonyos hormonnal kezelik, hogy bepirosodjon kívülről, de kemény maradjon ( tudom, mi is ezzel foglalkozunk). Ha szétvágod, láthatod, hogy a közepe még nem piros. A külföldi meg ki tudja milyen. Tehát jobb az óvatosság!
2010. jan. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
5 hónap körül,a Kecskemétinek bébiitalban van paradicsom léje,én azt használtam/használom.Már 14 hónapos és imádja a paradicsomos dolgokat.
2010. jan. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kb. 6 és fél hónaposan kapott, bébiételt vettem, paradicsomos krumplit. Én sem merem megkockáztatni a mostani paradicsomokat. Egyébként én főzök neki, de erre azt mondtam, inkább így adom. Tetszett neki :)
2010. jan. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!