Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a külömbség a tejérzékenysé...

Mi a külömbség a tejérzékenység, -allergia, -intolerancia között?

Figyelt kérdés
Melyikkel miket ehet a baba?Lányom sajtot krémturót ehet(ezeket már probáltuk) de tápszert és tejpépet csak a Humana HAst bírja,többitől borzalmasan fál a hasa.Tejport tartalmazó ételet sem tud enni.
2008. aug. 6. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem pici koromba volt ilyen problémám. Tejérzékenységre azt a kék, lepkés tejet tudom ajánlani, az nagyon finom és nem is fog ártani a babának! Én is mindig olyat kaptam,aztán kinőttem :)
2008. aug. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elnézést elírtam :( Tejcukorérzékeny = laktóz mentes tejet kell venni :)
2008. aug. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia.


nálunk is gond van az 5 hetes kislányommal és ezt a segitséget kaptam: ezt találtam neked:

[link]

2008. aug. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tejérzékeny enyhe fokú tejallergia. Az intolerancia az laktóz intolerancia, a tejcukrot nem tudja bontani ezért nem tud csak sajtot és savanyított tejterméket fogyasztani. Tejallergiás semmilyen tej, tejterméket nem tud fogyasztani, olyan készítményt ételt sem amelyben tejpor, savó ilyesmi van. Ezért ajánlom figyelmedbe:

www.tapallekallergiaadatbank.hu

2008. aug. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor a babám tejcukorra alergiás vagyis tejintoleranciás vagyis laktóz érzékeny.Ha jól értem ez mind ugyan azt jelenti.Laktozmentes dolgokat eheti
2008. aug. 7. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!