Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális az, hogy 10.5 hós...

Normális az, hogy 10.5 hós lányom még mindig 2.5 óránként elfárad és le kell tenni aludni?

Figyelt kérdés
Hajnalban alszik 6-ig (két, három ébredéssel tarkítva), aztán 9kor újra tiszta nyűg, aludnia kell, majd egy-fél2 körül újra alszik, majd 5 körül még alszik egyet és fél8kor kidől mint a krumpliszsák... Más gyerek ennyi idősen 1szer alszik és sok gyereknél hallom ,hogy este 9-fél10 kor altatják. Tudom, minden gyerek más, de normális, hogy 2.5 óránként aludnia kell???
2010. jan. 15. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ő talán egy kicsit aluszékony.Ennek több oka lehet,nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni.Gondolj csak bele,hogy te,vagy a párod nem e alvósabb.Én is aluszékony vagyok,nagyon alacsony a vérnyomásom.
2010. jan. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam 1 hét múlva 1 éves lesz.Reggel 7-1/2 8 körül kel,10 körül megint alszik(1-2 órát),és délután is alszik 4 körül kb 1- 1/2 órát, aztán 8-kor leteszem,és végigalussza az éjszakát.Szóval szerintem nem minden gyereknek elég az 1 alvás nappal.És nem egyforma az alvásigényük.
2010. jan. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ilyen aluszékony volt, sőtt a többiekhez képest még mindíg az. 17 hónapos, mostanában kezdünk át téregetni az egy alvásra. Vannak napok, amikor kétszer két órát alszik. Na ilyenkor este még kezelhető, de amikor csak egyszer három órát, az borzasztó.
2010. jan. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!