Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ébresszem fel 4 hetes babámat...

Ébresszem fel 4 hetes babámat 3 óránként vagy hagyjam aludni úgyis felkel ha éhes? Ha nappal 4-5 órákat alszik egyhuzamban, attól még éjszaka is fog aludni rendesen vagy ez nem függ össze?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ébreszd fel,ha 3-3,5 óránál többet alszik. Ha nappal alszik sokat,akkor éjjel nem fog rendesen aludni.
2011. febr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én hagynám aludni !!!Ha éhes úgy is felkell!!Attól este fog aludni!!!
2011. febr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
4 hetes babánál főleg nem számít mennyit alszik nappal, éjszaka is fog aludni! Én sosem keltettem fel az enyémet, és mégis szépen hízott, kiegyensúlyozott, és bőven volt tejem mindezidáig most másfél éves.
2011. febr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak addig kell keltegetni a babát amíg a kórházból való hazamenet után még sárga egy picit. Ennyi idősen már kel magától ha éhes. Az is fontos hogy tudjon pihenni. Szóval szerintem örülj hogy alszik :) Egyébként ettől még éjjel is alszik majd rendesen szerintem.
2011. febr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te örülnél, ha valaki felkeltenne?Szerintem aludja ki magát, ha éhes fel fog kelni. Én soha nem keltettem egyiket sem és szépen beállt a napi ritmus.
2011. febr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem ébresztettem fel a fiamat. Ő is sokat aludt, és azt mondta a védőnő, hogy ha 4 óránként nem is, de 5 óránként egyen, akkor keltsem fel, ha az előző evés kezdete óta eltelt 5 óra. 4,5-5 óra után mindig kelt magától.

Nappal is. Ilyen picin még rengeteget alszanak. Az esti közel ugyanakkori fürdetés, utána a vacsi az, ami megadta nekünk az éjszaka kezdetét. 8 heteskoráig egyszer kelt éjjel, hajnalban 5-kor. Közte nem keltettem, bár erre is kaptam javaslatot, de örültem, ha az éjszaka éjszaka volt, és mindenki aludt... Nem bántam meg, 8 hetes korától pedig átalussza az éjszakát.

U.i.: Olyan nincs, hogy a babád nem szól, ha éhes!!! :))

2011. febr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem akarom én felkelteni csak olyan mintha este éberebb lenne de lehet hogy inkább fájdogál a pocija és nem tud visszaaludni evés után csak 1-1,5 óra múlva.Arra voltam kíváncsi hogy ha nappal jókat alszik este is fog-e ugyanúgy aludni.Köszi a hasznos válaszokat!
2011. febr. 7. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!