Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hét hónapos babám mászó...

Hét hónapos babám mászó pozícióból felemeli a fenekét és terpeszállásba helyezkedik miközben a kezei a földön maradnak. Lesz ebből valami?

Figyelt kérdés
Ülés, állás esetleg? Még csak mászik-kúszik. Néha oldalra dől ki ebből a pozícióból.
2014. aug. 23. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen! Bukfenc :)
2014. aug. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaja, köszi :P A férjem szerint meg repülni fog :D
2014. aug. 23. 13:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam így áll fel. Bár ő nem 7 hónapos volt mikor először kapaszkodás nélkül felállt, és gyanítom a te babád sem fog még. Szerintem csak játszik.De pár héten belül kiderül mit hoz ki belőle. :)
2014. aug. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi:) Próbálgatja már felhúzni magát, például a babágyban, vagy, ha az útjába kerül valami a földön, de ezt túl korainak tartom én is, mivel még ülni sem tud. Jobban örülnék neki, ha ülne elsőnek.
2014. aug. 23. 14:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Vannak babák akik először állnak fel majd állásból tanulnak meg leülni.

Ebből ülés sehogy sem lessz.

Állni meg sztem úgy fog először hogy valamibe megkapaszkodik és felhúzza magát. Ez még nagyon megeröltető lenne neki ha segítség nélkül felállna.

Az ên lányom most 10 hónaposan tud minden segítség/kapaszkodás nélkül felállni. De már 6 hóbapos kora óta áll és 9 hós kora óta megy.

Sztem csak tetszik neki.

2014. aug. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam 7 hónaposan állt fel, és tegnap 7,5 hónaposan tanult meg mászásból kiülni. nagyobb fiam pedig abban a pózban haladt előre, amit a te babád csinál
2014. aug. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A nagyobbik fiam ugyanezt csinalta 7 honaposan a maszasbol. Nem lett belole semmi :) rajott, hogy ezzel nem boldogul meg, igy abbahagyta, kapaszkodva allt fel. (Honapokkal kesobb tanult meg kapaszkodas nelkul felallni.)
2014. aug. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már ül, kapaszkodva feláll és lépeget is. Most ott tartunk, hogy ugye lassan 10 hónapos és felállásból elengedi magát, próbál kapaszkodás nélkül egyensúlyozni :)
2014. nov. 5. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!