Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 és fél hónapos babám, miért...

3 és fél hónapos babám, miért nyűglődik, helyezkedik, "forgolódik"?

Figyelt kérdés

Sokszor van, hogy leteszem, elalszik, aztán 15 perc alvás után felébred, elkezd mocorogni, dörzsöli a kis orrát a párnába, kalimpál a kis kezével.Most is ez volt, aztán kb 20 perc után bealudt...és most alszik...de most meg már ennie kéne...az a rossz, hogy mikor elkezdi ezt azért nem veszem ki az ágyból, mert még tuti nem éhes, és legtöbbször a szeme is csukva van.De mire bealszik, addigra meg már ennie "kéne".

Igazából nap közben ott vagyok mellette, simogatom, nem baj, csak éjjel is ez megy...

Fürcsi, vacsi 8-fél 9 általában, aztán 1-2 körül felkel, odaveszem magam mellé, megetetem, aztán alszunk tovább és 4 körül elkezdi ezt, és mai is negyed 6kor már felvettem, mert akkor már a szemét is kinyitotta, felkeltette magát.

Amúgy nem éhezik, jól gyarapodik, 1 hónap alatt 5500ról 6420g-ra gyarapodott.

Csak nem tudom mitől van ez a mozgolódás...


2011. jan. 26. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk ez a fog jele volt. Lefekvéskor adtam neki Nurofent.
2011. jan. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
már??mondjuk a nyála folyik rendesen és nagyon cummog a kezével...
2011. jan. 26. 16:47
 3/3 feketeorsy válasza:
Az en babam 2 honapos es pont ezt csinalja. 3 korul kezdi, nyoszog, nyuglodik, mintha pukit nyomna, de semmi sem jon ki. Ha etetem vagy ringatom sem segit. Igy hat en is szivelyesen varom a valaszokat hadd tanulhassak belole.
2013. ápr. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!