Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Néhány hónapos vagy 1-3 éves...

Néhány hónapos vagy 1-3 éves gyerkőcötök hol ücsörög napközben?

Figyelt kérdés
Olyasmi kellene nekünk mint a hordozó vagy pihenőszék, de ezek sulykorlátosak. Mi ilyesmi van még?
2014. aug. 24. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:

A néhány hónapos babánk sehol nem ücsörög, pihenőszékben fekszik (2 hónapos), az 1-3 éves gyermekünk (2 éves konkrétan) pedig a fenekén ücsörög (földön, széken, stb.).


Szerintem olyat nem találsz, ami babakorban is jó és kisgyerekkorban is, nem csak a súlyuk eltérő, hanem az igényeik is!

2014. aug. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Etetőszék nálunk nagyon jó volt. Ki nem esett belőle. Odahúztam, míg főztem.
2014. aug. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Míg nem ült addig az autós hordozóban volt, ha épp oda kellett vinni valahova, mióta ül az etetőszékben, ha nem a saját kis szőnyegén.
2014. aug. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Peg perego tatamia etetőszékünk van, 3 hónapos kora óta használjuk, és még jó sokáig használni is fogjuk. Pihenőszék, hinta, etetőszék egyben.
2014. aug. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amníg nem ült, az ágyában volt, később a játszószőnyegen, vagy az etetőszékben. Akkor már volt pihenőszéke is. 3 évesen már játszott egyedül.
2014. aug. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!