Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás okozhat piros kiütéseke...

Fogzás okozhat piros kiütéseket a popsin?

Figyelt kérdés
Alsó kettő már kint van, akkor semmilyen tünete nem volt, észre sem vettem, hogy kibújtak. Most viszont kiütéses a feneke, és hiába kenegtem, nem múlik el, de nem is rosszabbodik. Nem vezettem be új ételeket kb. 1,5 hete. Okozhat ilyen tüneteket, ha az elsőnél nem volt?

2014. aug. 24. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
a fogzás max hasmenést okozhat (enyhén) mert folyamatosan nyeldesheti a nyálást, ami irritálhatja a gyomrát
2014. aug. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, okozhat. Két gyerekemnek is szinte hólyagosra csípte a kaki a fenekét, mikor fogzottak. Ilyenkor van valami a nyálukban (amit ugye lenyelnek), ami okozhat ilyen tünetet. Azonnal tett tisztába, amint észreveszed, hogy kakis. Nekünk a Sudocrem vált be, azzal kentem ebben az időszakban. Az is sokat segíthet, ha néha szellőzteted a fenekét.
2014. aug. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak is mindig piros kiütéses a feneke, ha jön a foga. Úgy van ahogy a második írja, kakis pelust azonnal cseréld le. Nála is a sudocream válik be, meg a sok szellőztetés.
2014. aug. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!