Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan értessem meg anyósommal...

Hogyan értessem meg anyósommal, hogy nem szeretnék a Balatonon vele nyaralni? A babó 7hónapos lesz akkor, és nekem semmi kedvem egy közös nyaraláshoz. Jövőre szívesen mennék, de idén még a babával nem akarok!

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 08:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen mond meg neki, vagy mégjobb ha a párod mondja neki.
2010. jan. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem is éreznéd túl jól magad. Tényleg egyszerűen mond meg, hogy esetleg 1-1 napra leugrotok de egy hétre ..felejtse el. Amúgy a babák sem élvezik ha kimozdítják őket a megszokott kis rutinjukból, a kuckójukból. Arról nem beszélve, hogy mennyi cuccolással jár. Légy már kicsoit önző és azt tedd, amihez neked kedved van és ami a babádnak a legjobb.Egy 7 hónapos gyerek még nem hiszem, hogy élvezné a Balaton hűs vagy éppen hideg habjait.
2010. jan. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk ezt cáfolnám.Mi is tavaly voltunk a balcsin amikor a gyerekem 7 hónapos volt,1 hétre.A legrosszabbra készültem ehhez képest nagyon jól éreztük magunkat.Valóban sok volkt a cucc, de megérte.Ás még a lányom is volt a vizért:)meg mindenért és még az idegen helyen alvással sem volt gond.

De itt a kérdés hogy anyóssal együtt elmentem e volna??

Hát NEM.

2010. jan. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mond azt,hogy idénre még nem terveztetek nyaralást a gyerekkel,és annyi.de egyébként mi is 7 hónaposan voltunk vele,és nagyon tetszett neki egyáltalán nem zökkentette ki semmi.
2010. jan. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
minél előbb mondd meg neki határozottan, de kedvesen, mert minél jobban beleéli magát, annál jobban megsértődik
2010. jan. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

6 hónaposan mi már spanyolországban voltunk repülővel a babával, 2,5 hónaposan meg olaszországban, nagyon jó volt.

ettől függetlenül anyósommal még baba nélkül se nyaralnék, volt már rá példa, hát katasztrófa volt :))) mondd le, aztán amíg a balcsin vannak, menjetek el máshova hármasban :D sokkal jobb lesz.

2010. jan. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nyaralni szívesen mennék, de anyós nélkül...
2010. jan. 16. 10:06
 8/10 anonim ***** válasza:
09:32-es vagyok, szinte sejtettem :) megértelek! és igazad van!
2010. jan. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Na anyóssal én sem mennék.

Nagyon jó a viszonyunk, de mellettünk laknak, minden nap látom őket, néha elmennék már nélkülük is valahova.

Most jut eszembe, ahogy írok, tavaly nyáron közölte, hogy az idén együtt megyünk Görögországba nyaralni...

Ajaj...

2010. jan. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mondd azt, hogy Ti a (esetleg babás) barátaitokkal terveztek közös nyaralást. Vagy azt, hogy ennyi idősen nem alszik el idegen helyen. (A mi babánk 7 hónapos, de csak itthon hajlandó aludni!!!)

Leginkább mondd azt egyszerűen, hogy idén még semmi kedvetek nyaralni. Ha ezt nem érti meg, akkor jópofáskodni is kár.

Linda

2010. jan. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!