Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ti nem féltek akkor...

Anyukák, ti nem féltek akkor autót vezetni, amikor a babátok is veletek van?

Figyelt kérdés
Annyi felelőtlen autós van, én magam szívesen vezetek, de ha a babával kell mennem, akkor már előtte van bennem idegeskedés... Most a hordozóban még mellettem ül, így rá tudok pillantani, de lassan átkerül a hátsó ülésre gyerekülésbe...
2014. aug. 25. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem
2014. aug. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Automatikusan óvatosabb vagyok és nem feltétlenül előzgetek vagy lépem túl a sebesség korlátokat, de nem félek. Ne gondolj rosszra mert bevonzod. Óvatosabbnak kell lenni és ennyi. :)
2014. aug. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem félek, terhesen sem féltem, pedig volt egy balesetem is egy hülye autós miatt.
2014. aug. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem
2014. aug. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én félek. Mindegy, hogy mellettem ülnek vagy a hátsó ülésen, eleve autózni nem szeretek velük, pláne úgy, ha én vezetek. Ha tehetem, inkább busszal/vonattal megyek. Biztos közrejátszik ebben az is, hogy mikor a legnagyobb gyermekemmel voltam terhes, autóbalesetünk volt. Előtte szerettem vezetni.
2014. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szeretek vezetni, és most már nem vagyok extra ideges, de az elején én is parás voltam. Idővel megszokod a dolgod, és nem lesz ilyen stresszes. Automatikusan óvatosabb leszel, és rájössz, a hátsó ülésen lévő gyerekülés nem a világ vége. Én például sose tettem előre, mert szeretném, ha megszokná, vezetés közben nem tudok úgy ráfigyelni, ahogy általában. Pontosabban nem az övé minden figyelmem, és ez a kettőnk közös érdeke. Egyébként imád autókázni, a középső hátsó ülésre betett nagy autósülést imádja, jól kilát. :)
2014. aug. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Én is félek azóta. Rettegek, hogy elveszíthetem a lányom. Minden hétre jut egy szörnyű baleset a hírekben, valahogy mindig ez jár a fejemben.
2014. aug. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
Sose féltem.
2014. aug. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne attól félj,hogy majd mi lesz,ha hátra kerül. Inkább attól,hogy mi lesz,ha elöl marad. A hátsó ülésen van nagyobb biztonságban egy esetleges balesetkor. A hátsó ülés pedig nem a középsőt jelenti,hanem az anyósülès mögöttit. A középső szintén veszélyes.
2014. aug. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én meg úgy hallottam, hogy a sofőr mögötti ülés a legbiztonságosabb! Ott is utazik a fiam.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: nem, nem félek. Ezzel az erővel ha gyalog közlekedsz is félthetnéd, akkor is érhet baleset...

És nem értem, hogy miért félsz attól, ha hátra kerül? Ha baleset van, akkor úgyis a szerencsén múlik sajnos. És az anyósülés a legkevésbé biztonságos hely a kocsiban, akkor most miért nem félsz?

2014. aug. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!