Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónapos kisfiamat pár nap...

16 hónapos kisfiamat pár nap múlva műteni fogják. Egyik heréjét kell "leszállítani". Megnyugtatna, akinek a kisfia már átesett ilyen műtéten?

Figyelt kérdés
Nagyon félek a műtéttől és a kórházi tartózkodástól is. A műtét kb. 45 percig tart az orvos szerint és másnap mehetünk haza. Kisfiam szuperaktív, nyughatatlan kis fióka, nem tudom, hogy hogyan fogjuk tudni "fékezni" a műtét után. Ha ő mérges, még én sem tudom megnyugtatni. Rossz alvó, az éjszaka sem lesz szerintem könnyű, felsírja a többi beteget. Bár az orvos célzott rá, hogy nyugtatót fog kapni. Bent maradhatok éjszaka vele. Akinek a kisfia átesett ilyen műtéten, hogy viselte az előzetes vérvételt, a műtétet és a felépülési időszakot?
2014. aug. 26. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Fiam 11 hónaposan esett át a műtéten. Magát a műtétet nagyon jól viselte, nem volt utána fájdalma, mikor felébredt, jó volt a kedve. Viszont a műtét délutánján sajnos belázasodott, mert bujkált benne valami vírus, ami a műtét hatására "kijött", úgyhogy az első éjszakánk szörnyű volt, 39 fokos lázzal és üvöltő gyerekkel. Emiatt plusz egy napot bent is kellett maradunk. Másnaptól az orrfolyáson és kis köhögésen kívül megint nem volt semmi baja. A gyerekosztályon volt játszósarok, oda ki tudtunk menni, úgy tudom, minden gyerekosztályon van ilyen. Ha nem lett volna ez a vírus, úgy gondolom, semmi problémánk nem lett volna.
2014. aug. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is azt mondták bent kell maradni, de a műtét napján, este hazaengedték. Nem volt semmi probléma, két nap után már ment mint akivel mi se történt.
2014. aug. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm válaszaitokat! Remélem, hogy nálunk sem lesz semmi baj. Egy picit abban is reménykedem, hogy hazaengednek minket este:-) Persze csak ha minden rendben van, nem lehet baj.

Legszívesebben lefújnám az egészet, de tudom, hogy ez kisfiunk érdeke. Túl kell esni rajta.

Köszönöm még egyszer, szép napot kívánok Nektek!

2014. aug. 28. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!