Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónap körüli babánál kb....

5 hónap körüli babánál kb. mennyi a normál súly gyarapodás? És írnátok nekem napirendet is?

Figyelt kérdés

5 hónapos a fiam (3600gr és 52 cm a szül. súlya) 21-én töltötte az 5. hónapot most 8035 gr és 69 cm. nem sok?

eddig csak anyatejes volt 2 hete kezdtünk el kóstolgatni főzelékeket.

Esetleg még leírnátok nekem a napirendeteket?

köszönöm a válaszokat!


2014. aug. 28. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Fél éves korukra kell megduplázniuk a súlyukat.

Hű napirendet nem tudok, enyém már 1,5 éves. :)

2014. aug. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azért köszi a választ!
2014. aug. 28. 12:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Én kisfiam 20án töltötte az 5 hónapot. 3410 g-mal, 49 cm-rel született, most 7,5 kg és 68 cm. nem hiszem,h a te babád túlsúlyos lenne :). Hamarosan úgyis lelassul a súlygyarapodás. Én az almát próbálom nála bevezetni, de nem nagyon ízlik neki. Ha banánt is tettem hozzá, akkor tetszett neki, de úgy látom,h nagyon megfogja a hasát, mert éjjel rosszul aludt, sokat pukizott. Amúgy ő is anyatejes.

A napirendünk nem alakul szigorú rend szerint. Éjszakánként 1-2szer kel. Nappal 3,5-5 óránként eszik, és általában 2 szopi között szokott fél-másfél órát aludni. A fürdés fél9 körül van, 9kor alvás. Nálatok hogy van?

2014. aug. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát körübelül az van ahogyan te is írtad csak annyi hogy az én fiam fél óránál többet nem alszik nappal inkább többször kicsit alszik.éjfélkor mindig fel kel ha adok vacsira főzeléket + szopizik akkor is fel kel és rendesen szopizik... aztán 3 fele utna 6 aztán 8-9 között kelünk reggel.
2014. aug. 28. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!