Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes a kislányom, sajnos...

2 hetes a kislányom, sajnos nem tudom szoptatni, de rengeteg tejem van. Minden evése előtt frissen fejem a tejet, cumisüvegből kapja. Így is immunizál és egészséges az anyatej?

Figyelt kérdés
2014. aug. 28. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy ciciből szopizza ki vagy lefejve, cumisüvegből kapja az anyatejet, a lényeg, hogy kap. Miért nem tudsz szoptatni? Szoptatási tanácsadótól kértél már tanácsot? Lehet megérne egy telefont.
2014. aug. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bimbógyulladásom van, ez egy steril fertőzés, 39 fokos lázam van szoptatás után. Úgyhogy orvosi javaslatra fejek. Azóta nincs lázam. Könnyebb lenne szoptatni, de ez van.
2014. aug. 28. 13:31
 3/5 anonim ***** válasza:
a Medela bimbóvédő elég jó miért nem szoptatsz azzal? Nekem ugyanez volt szülés után még a kórházban. Belázasodtam, kisebesedett, úgyhogy gyorsan feltettem a bimbóvédőt és azóta minden jó, ügyesen eszik vele. csak fontos hogy jó méretet válassz a 3 méret közül.
2014. aug. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bimbóvédővel szoptattam, mert befelé forduló bimbóm van.
2014. aug. 28. 15:04
 5/5 anonim ***** válasza:
én is lefejve adom, az a lényeg hogy kapjon anyatejet. én a kötődés miatt aggódok ugyan, de ha nem tudsz még mindig ez a legjobb a babádnak, hogy legalább megkapja :) ami előnye, ha cumiból kapja, hogy mindig látod mennyit evett :)
2014. aug. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!