Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor nem büfizik, hanem...

Amikor nem büfizik, hanem hány (anyatej esetén is, tápszer esetén is) az csak azért lehet, mert túl sokat adtam és visszajön?

Figyelt kérdés

3 hónaposan jól lakik 90-100 ml-el.és ebből is visszaköszön egy tócsa.



(habár a tápszeren az áll, hogy ez 1-2 hetes babák adagja...de amikor többet adok, meg sem tud moccanni, csak nagyokat sóhajt, úgy bezabál)


2014. aug. 20. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
A hányás sosem normális jelenség. Gyerekorvos tud róla?
2014. aug. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét babám bukós volt.Az az mikor így visszajön a kaja,de amíg szépen fejlődnek,híznak nincs ezzel gond. Legkésőbb 6 hós korára kinövi. Nekem is 3 hós a kicsi ,sok visszajön, de szépen hízik,fejlődik,jókedvű...a nagy is kinőtte,majd ő is ki fogja.

Ha nagyon aggódsz emiatt említsd meg a védőnődnek,háziorvosodnak...

2014. aug. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

csak azért érdekes, mert eddig nem volt ilyen, újabban meg már majdnem mindig

de nincs láza, nem levert, semmi egyéb

2014. aug. 20. 21:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó lenne orvoshoz vinni, mert ez nem hangzik túl egészségesen. Simán lehet pylorus stenosisa is. A bukás normális, de a hányás nem. Szerintem reggel vigyétek orvoshoz, mert minimum AR tápszerre van szüksége, hacsak nem a fent említett baja van.
2014. aug. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

kzdek pánikba esni


nagy valószínű vírus akkor!!!ó de soká lesz holnap!

2014. aug. 20. 21:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell pánikba esni, megérzi a baba is, és ebben semmi pánikolni való nincsen. Semmi baj nem lesz, nem 100 évvel ezelőtt vagyunk, hogy ilyenből gond legyen. Nem sokára el is felejtitek a dolgot. A lényeg, hogy holnap lássa orvos.
2014. aug. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként a pylorus stenosis nem vírus, hanem veleszületett dolog.
2014. aug. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3 hónapos volt a lányom, amikor 90 ml többet nem tzdtam adni neki, mert ha többet adtam visszajött neki. A gyerekorvos azt mondta, hogy súlyához ez kevés és akkor írta fel az AR tápszert, attól is bukott , de nem sokat.
2014. aug. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!