Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár hónapos babátoknál (kb 3)...

Pár hónapos babátoknál (kb 3) mi a napirendetek? Mikor mennyit alszik, hányszor eszik?

Figyelt kérdés

én úgy érzem délelőttönként be vagyok "zárva" a lakásba mert ilyenkor alszik a reggeli pótlás után.

ált reggel este kap pótlást.

amikor csak szopi van, akkor éber.

nem tudom jó e ez így, hogy de. alszik kb 3 órát, meg éjszaka 6-ot, hajnal tájt 3-at, össz 12 órát egy nap 3 hónaposan..


2014. aug. 30. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Éjjel 9-10 órát alszik, nappal kb 3 óránként eszik, utána egy-másfél órát alszik. Ha front van, akkor négyet is.
2014. aug. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és éjjel hánytól alszik?
2014. aug. 30. 13:37
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem 3 hónapos. este 9- fél 10-től alszik reggel 6- fél 7-ig ébredés nélkül.

akkor kap tápszert, még visszaalszik kb 1 órát. onnantól igazából az alvások változóak, összesen 5ször eszik 3 és fél - 4 óránként.

2014. aug. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 piroska és a farkas ***** válasza:
Kislányom már 5 hónapos, de kb 2 hónapos kora óta fix napirendünk van. Ez csak annyiban változott, h napközben már többet éber, mint mondjuk 3 hónaposan. Akkor fél8-8-kor ébredt,szopizott, én utána fejtem a tejet, legkésőbb fél10-kor kivittem sétálni. A séta előtt ébren volt, tornázgatott. Fél12-ig sétáltunk, ezalatt nagyrészt aludt a jó levegőn. Fél12 és 12 tájékban újra megszoptattam, fent volt egy kicsit, de a fél4-es etetésig újra aludt egy bő órát. Valamikor fél6 körül újra kivittem, fél8-ig, de kint mindig adtam neki egy teljes adag lefejt tejet cumisüvegből, egy padon ülve pl. 8-kor készíteni kezdtem a fürdetéshez szükséges dolgokat, megfürdetem, legkésőbb fél9-kor megszoptatom, 9-kor fektetem, az éjszakát néhány riadt " Úristen, kiesett a cumim most milesz???" felriadástól eltekintve átalussza. És előforult sokszor, h a déli és a 4 órási szopi után kellett pótlás, lefejt tejet adtam mindig.
2014. aug. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 piroska és a farkas ***** válasza:
azt elfelejtettem - bár nem biztos, h igazam van - hogy szerintem nem az a legfontosabb, h mennyit alszik, hanem az, hogy hogyan. mertz ha az a napi 12 óra nem zaklatott, 15 percenként felriadós, hanem valóban pihentető alvás, akkor valószínű rendben van.
2014. aug. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Akkor fél8-8-kor ébredt,szopizott, én utána fejtem a tejet, legkésőbb fél10-kor kivittem sétálni. "


nálunk valami itt nem stimmel.

kora reggel már mellettem alszik 6-7-8 órakor folyamatosan pityizál.alszik-pityizál-alszik

10 körül teszem fel a pótlást, 10:30-ra kapja meg (kb)ami után elalszik, de enélkül nemmerném levinni mert útközben rákezdene sírni..

2014. aug. 31. 11:10
 7/8 A kérdező kommentje:

vagy vigyek neki én is cumisüvegben?

nem is tudom

2014. aug. 31. 11:11
 8/8 piroska és a farkas ***** válasza:
Nem tudom, mert nekem reggelre sok tejem van, és a mai napig a reggeli szopi utàn csak 4 óràval van a következő. viszont az esti sétàra mindig viszek, leülünk egy padra és megkapja. Talàn most tàmadni fognak pàran, de szerintem inkàbb kapjon egy bőséges pótlàst cumisüvegből, minthogy újra és újra ràdkéreckedjen, nagyobb szabadsàgot adna neked.
2014. aug. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!