Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek mit csinál az 5 hónapos...

Nektek mit csinál az 5 hónapos babátok két etetés között?

Figyelt kérdés
nálunk alvás után kel és eszik háromóránként adok neki mert szopik a köztes idöben mennyit játszotok vele és mit és mennyi ideig van el magában a járókában?azért érdekel mert az én babám folyamatosan nyög tehát nem sir hanem nyüglödik és pár perc múlva ha nem megyek oda akkor bömböl.Ezért érdekel hogy nálatok mit csinál?
2014. szept. 1. 12:02
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és tényleg igaz az hogy 6 hónaposan ez megváltozik?vagy ez is babafüggö??
2014. szept. 1. 12:20
 2/4 anonim ***** válasza:
hogy 6 hónapos korban megváltozik-e azt nem tudom mert az enyém is 5 hónapos lesz jövő héten, de ő szépen eljátszik a járókában, ha megunja és nyüszög (vagy ha már nekem van lelkiismeret furdalásom, hogy "nem foglalkozom vele" )akkor kiveszem, énekelek, mondókázok neki, "beszélgetünk" , "tornáztatom" aztán alszik tovább egy nagyot a következő etetésig :) mondjuk ő már túl jó baba... férjemnek mondtam is már, hogy majd el kell rontanunk egy kicsit :))
2014. szept. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. lányom:

8 hónapos koráig evett-aludt. El is kényeztetett rendesen.


2. lányom:

7 hónapos lesz szerdán. Nem tudom, mi változik meg?! Több minden kezdte el érdekelni és rendesen el is mászik azért, ami kell neki vagy amivel játszani szeretne. Lazán elkezdi üldözni a kutyánkat a lakásban. Jól eljátszanak együtt.

5× eszik 3 hetes kora óta egy nap. 6 hósan kezdtük hozzátáplálni, de őt tápszeres, tehát sosem volt szoptatott baba (nővére sem).

3-4 órát bír ki evés nélkül, de gyakran kap inni (vizet).

Jön a felső két foga, alsó kettő már kijött 5 hósan. Emiatt nyűgös leginkább.

Igényli, hogy foglalkozzanak vele.

2014. szept. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor ez tényleg babafüggö!nagyon irigyellek kedves 1 válaszoló!!!az enyém 5 percet nincs el egyedül!azt szeretné születésétöl fogva hogy hordozzam az ölemben!és ha nem teszem belekékül az üvöltésbe!nem gondoltam hogy két baba közt ekkora különbség van!
2014. szept. 1. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!