Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Három és fél hónapos a kislány...

Három és fél hónapos a kislányom, és még mindig brutál hasfájós, már nem bírom. Mikor lesz már vége?

Figyelt kérdés

Mindent próbáltunk már, az összes szert, ami a piacon kapható. Én nem eszem puffasztót, nem iszom olyat. Tornáztatjuk, szélcsövezzük, de sajnos nem jobb, sőt egy hónapja már az éjszakák is rosszak, mert nem tud a hasgörcsétől aludni.

Mikor lesz már vége? Lehetséges, hogy el kellene vinni gasztro dokihoz?

Már nagyon nehezen bírom :(


2014. szept. 2. 12:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ha már ennyi mindent próbáltál és nem javul, akkor szerntem vidd el mutasd meg szakembernek. Ne kinlódjon tovább szegény gyerek.
2014. szept. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ha eddig még nem tetted meg, vond ki az étrendedből a tejtermékeket. Nálunk látványos javulást hozott.
2014. szept. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

köszönöm, szerintem is gasztro doki kellene már.

2-es, mennyi idő után mutatkozott javulás a tejes dolgok elhagyása után?

Igazánól napi egy pudingot eszem, nagyon más tejes terméket nem.

2014. szept. 2. 12:37
 4/23 anonim ***** válasza:
Colief cseppeket is próbáltátok már??? Nálunk egyedül ez segített. Teljesen elmúlt minden!
2014. szept. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Több "tubussal" elhasználtunk, de másfél hónap után nem mutatott eredményt sajnos, pedig nagy reményekkel vágtunk bele :(

tényleg, mondhatom, hogy mindent próbáltunk. Espumisan, Infacol, Biogaia, Colief, Baby calm, Gripe water, köménymag, mecsek baby tea, torna, pocak masszírozó olaj, szélcső, meleg szőlőmagpárna...sajnos semelyik sem segít a sikítva fájós síráson, amin a szivem szakad meg :(

2014. szept. 2. 16:57
 6/23 anonim ***** válasza:

szia

miből gondolod,hogy tuti hasfájós??ez elvileg 3.hónap után múlni szokott.miben nyilvánul meg?

2014. szept. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

hát sajnos elég egyértelmű, összetéveszthetetlen a sírás. Tekereg, emelgeti a lábát, iszonyat módon gluggyog a hasa, nyikorognak a belei, jön egy puki, kicsit megkönnyebbül.

Alsó fogásban jobb a helyzet, amikor az alkarunkon pihen hassal lefele.

Szélcső után egy picit szokott javulni, nem mindig.

Éjszaka, amikor félálomban sír, emelgeti a popóját, ha jön a puki, talán visszaalszik, ha nem, akkor felkel és továbbra is egész éjjel gluggyog a hasa, amire egyfolytában összerezdül.

Szóval nem lehet más:(

2014. szept. 3. 08:16
 8/23 A kérdező kommentje:

Az a legszörnyűbb, hogy alig alszik, tök ki van merülve, mert aludna ő, csak nem tud.

Ha elalszik napközben, pár perc, és sikítós sírással kel, mert felkelti őt egy bélgörcs.

Éjszaka sem nyugodt az álma, sűrűn kel, de ha alszik, akkor is forgolódva, ezért sosem kipihent.

Amikor stabilan alszik, az a séta, a babakocsiban valahogy megfeledkezik róla, gondolom a ringatás miatt. Ezért addig tolom, amíg fel nem kell, hogy legalább napi egy óra alvás meglegyen, ezen felül nappal nem alszik.

Az orvosnak mondtam, azt mondta, szerinte el van kényeztetve, hagyjam sírni....nem kell mindig felvenni.

Hiába magyaráztam neki, hogy ha nincs hasfájás, egy tündér, mosolyog, elvan a kis játékaival, nézelődik, de ha fáj a hasa, hogy hagyhatnám sírni?

2014. szept. 3. 08:28
 9/23 anonim ***** válasza:

Jajj,szegény ti...Vidd másik orvoshoz szerintem :-( :-(

Ez azért nem normális,hogy így vagytok.ha a háziorvos szerint el van kapatva,vidd magán úton kivizsgálásra,hátha;szerintem minél gyorsabban.(gasztros esetleg,ahogy írtad,tuti van,aki magánban vállal,ha már nem küld el a körzeti orvos)

Unokatesóméknak volt nagyon hasfájós a babájuk,nekik is elmúlt 3 hónaposan egyik napról a másikra,pedig mindent kipróbáltak ők is. Sok sikert kívánok!

2014. szept. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
6-os vagyok,értem,akkor valószinű tényleg az lesz-tehát nem arról van szó,hogy azért ordit,mert pl álmos.biztos van napirendetek,nem kap össze-vissza ételt-gondolom nem attól fáj.nem lehet reflux esetleg,nem zavarhatja gyomorsav?mindenképp vidd dokihoz,mert ez igy nagyon komoly
2014. szept. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!