Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egésznapos hasfájós nyűglőd...

Ha egésznapos hasfájós nyűglődés után most aludt el, hagyjam ki az esti fürdetést, etetést, ágyba tevést, mndent?

Figyelt kérdés

csak mert le is van izzadva, nem ártana "átcsutakolni", meg a nagyágyban fekszik félig féloldalasan, takaró félig alatta-rajta, nem merek hozá sem érni, félek, hogy megint több órás nyűg lesz belőle, ma szerintem nem a szelektől fájhatott a hasa, mert az ellen a szokásosat szedte, és mindig amikor félig megébred egyből tekergetné magát, torzul az arca, de a végén mégsem ébred fel.



de szóval a szokásos esti "rítus"egy jópancsi, normális kajálás, kicsi játék a kis kabaláival, utána kis ringatás(mindig elmesélem neki, ablakon mutogatva, hogy jön fel a hold és a csillagok, hú de sötétek már az utcák, bezárják a kapukat, mindenki elvonul, megy aludni, már csak pár villany ég, mert ők még az ágyikót vetik meg, stb olyan cukin elfigyelgeti, elhallgattja, megnyugszik, ásítozik)és a kiságyba téve kinyújtja még magát és bambulgat és alszik és mehet a légzésfigyelő.


most meg mint aki "le van dobva" az ágyra és helo.


2014. szept. 1. 20:06
 1/8 A kérdező kommentje:
4 hós(hogy telik az idő:()
2014. szept. 1. 20:07
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd. Front is van, az enyem harom oraja alszik, mar egy oraja ennie kellett volna. Elotte orditas volt, pedignem szokott
2014. szept. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és napközben aludt, vagy reggel?
2014. szept. 1. 20:38
 4/8 anonim ***** válasza:
ne ebreszd fel. majdeszik ga magatol felebred, akkor megeteted es attoltozteted alvos ruhaba a furdeshez mar keso lesz, azt teljesen hagyd ki szerintem. az alvas, pihenes most mindennel fontosabb egy ilyen nehez nap utan
2014. szept. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem ébresztem hát, remélem nem fogja elaludni a nyakát, vállát, vagy ilyesmi, tényleg össze vissza fekszik, ráadásul ahol be van süppedve az ágy is.
2014. szept. 1. 21:13
 6/8 anonim ***** válasza:
persze, hadd aludjon!
2014. szept. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem vagyok híve az esti rituálé elhagyásának, de ha valóban ilyen kemény napotok volt, akkor inkább hagyd! Eléggé kimerülhetett Ő is....
2014. szept. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
még mindig "húzza a lóbőrt" :)
2014. szept. 1. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!