Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, állandóan sikít a...

Mit tegyek, állandóan sikít a gyerek?

Figyelt kérdés
10 hónapos, már nagyon kivagyok, állandóan sikít mindenért. Ha unatkozik 2 másodpercre, ha valami nem sikerül neki, ha éhes, ha álmos, ha ránéz egy játékra. Van, hogy 3 másodpercenként csak sikít. Már nem merek sehova menni, megijednek tőlünk a babák, felnőttek :( hetek, hónapok óta így van, hol durvább, hol kicsit gyengébb. Meddig fog ez tartani? Mikor múlik el? Próbálom elterelni a figyelmét, de folyamatosan, nem tudom , nem is lehet.
2014. szept. 3. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Majd ha beszélni kezd, elmúlik a sikítozás.
2014. szept. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
addig megőszülök :( ez tényleg így van?
2014. szept. 3. 12:05
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

valószínű felfedezte ezt a hangját és hogy elérvele valamit.

Nyugi majd abba hagyja, szeritnem ettől még menjetek mászkálni. Igényli tuti, akkor leköti őt a környezet.

Ne foglalkozz, hogy sikít, később majd hisztizni fog, aztán meg majd dumál egyfolytában, de persze mindenféle vicces helyzet lesz belőle. Szvóal mindig lesz valami, most ez van. Ne foglalkozz ki mit mond lehet ők is síkongattak ilyekor :)

2014. szept. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most akartam kiírni ezt a kérdést, az enyém 15 hónapos. kb 1 hónapja csinálja, de éjszaka is, sikítva ébred, illetve mindenért sikít. Ha akar valamit, ha nem foglalkozunk vele, ha nemet mondunk valamire... kikészítő.
2014. szept. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk kb 4 hónapja van ez a sikítás, mióta nekiállt érvényesíteni az akaratát, meg mióta elkezdett "beszélni", vagyis 13 hós kora óta.

Én már délben úgy érzem hogy legszívesebben bedugnám a füldugót. Ha nemet mondok neki valamire, ha nem veszem fel mindig amikor akarja (kismama vagyok, már nem könnyű felvenni a 15 kilós kisfiamat), ha elhozom valahonnan pl az ajtóból, vagy beviszem a teraszról stb... állandóan sikít, visít... Én idegbajt kapok már tőle...

Alig várom hogy leszokjon róla...

2014. szept. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Csak ötlet, pszhihologus?
2021. szept. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!