Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, gondolkodtatok már a...

Anyukák, gondolkodtatok már a karácsonyi ajándékon?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy még korai,mert még van több mint 3 hónap, de olyan hamar elrepül ez azidő és nem szeretném elhamarkodni és olyat venni ami felesleges lenne aztán. Kicsit gondban vagyok azzal is, hogy novemberben lesz az első szülinapja fiamnak, így arra is töröm a fejem.
2014. szept. 3. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen,én szeptemberben el is kezdem az ajándékokat szépen lassan beszerezni mert egyben sok lenne,sok gyerek van a családban,plusz párom,anyum,anyósom.A gyerek játékokkal fogom kezdeni,és már tudom is miket szeretnék a 3 éves lányomnak.
2014. szept. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak októberben volt az első szülinapja (én is ilyen helyzetben voltam,mint te) - én duplo-kat kértem, többfajtát, könyvet, zeneszereket, fakockát, használati dolgokat, ágyneműhuzatot...ilyesmit. A játékokból havonta bontottunk ki egyet-kettőt, így mostanáig kitartott. Egyrészt azért mert egyidőben nem örült volna neki annyira(egy évesen), másrészt ahogy nőtt úgy komolyodott a játék is....karácsonyra élményt kértem - babaszínház, állatkerti bérlet, zenélővilágítós kivetítő (brendonos), könyv...

remélem tudtam segíteni

2014. szept. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én is bajban vagyok ilyen téren. 20 hónapos lesz a lányom karácsonykor és valami olyan kellene,ami leköti a figyelmét,mert már előre tudom,h. kínszenvedés lesz a tél,mert nem lehet kint non-stop az udvaron. úgyhogy nagyon jót kell kitalálnom. december elején érkezik a tesója,hátha ő lesz a legjobb ajándék :) mondjuk az már biztos,h. ünneptől függetlenül tesó majd hoz neki egy mini tesó babát,akivel majd ő foglalkozhat. remélem ez bejön majd egynek.
2014. szept. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, már nyár eleje óta. Szeretem nézegetni a facebook-os adok-veszek csoportokat, hátha kincsre lelek. A pici fiam januárban lesz egy éves, neki már találtam is egy kicsiknek való autópályát, ahol le kell lökni a kis autókat (azok a helyes kis gumiautók vannak hozzá).

A nagyobb fiamról már annyi fajta játék van, nehéz a kicsinek bármi újat nézni.

A nagy már komolyabb legót, könyveket, ilyesmiket kap.

Ha bemegyek nagyobb áruházba, akkor végigjárom a játékos részleget, hátha ihletet kapok.

2014. szept. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen,épp a minap beszéltük a férjemmel,hogy épp itt az ideje elkezdeni megvenni őket.Nagyon sok a gyerkőc a családban,a tesókról,szülőkről egyéb rokonról nem is beszélve.

Kislányomnak december elején van a névnapja.Január elején pedig a szülinapja,akkor lesz 2 éves.Szóval ilyenkor sok ajándékot kap.

Idén biztos kap játék konyhát,imád kutyulgatni.Illetve benti csúszdát,mert azt is nagyon szereti.

Ezen kivűl a rokonoktól ruhákat,mesekönyvet,mondókás könyvet,játékot.

2014. szept. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kisfiam 20 hónapos lesz karácsonykor, egyenlőre ötletem sincs hogy mit szeretnénk neki venni. Én tutti decemberre hagyom, vagy max novemberben vesszük meg, megvárom hogy addigra mik fogják érdekelni.

Most mindent szeret ami tolni lehet és autó formája van, imádja a vonatokat és kukás autókat de ezek már mind vannak neki.

Zenélő mindenféle játékot meg nem akarok már neki venni, az első évben megkapta a drága cuccokat és egyik sem kell neki... Most jó lenne kreatívnak lenni.

Nekem egy ötletem van, kis asztal kis székkel de ez sem olyan fajta ajándék amivel órákig el tud játszani, inkább csak egy segéd holmi ami idővel tök jó lesz...

2014. szept. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lányom januárban lesz egy éves, a karácsonyi ajándékát már kitaláltam,én készítek neki szivacs kockákat,szülinapra még nincs ötletem:D A naggyal könnyebb dolgom van,ő már kér:D
2014. szept. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, én pont most a hétvégén kezdtem gondolkodni. Mindenképpen szeretnénk neki valami legót. Még nem tudom, hogy olyat vegyünk amiből többféle autót lehet építeni, vagy olyat amiből egyfélét. Lehet, hogy mindkettőt megkapja. Eddig minden évben kapott mesekönyvet, egy Kisvakondosat, meg egy másmilyet. Szerintem ezen nem fogunk változtatni.

Eddig ennyit találtam ki. Persze ezt nem mind mi vesszük, hanem a családban szétosztva, hogy ki-mit.

Most vettem akciósan foglalkoztató füzeteket, és vettem egy évvel idősebbeknek valót is, karácsonyra azt is megkapja (akkor már majdnem annyi idős lesz)

2014. szept. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8 hónapos lesz, szerintem még nem kap semmit, majd a fát igyekszünk minél kevésbé balesetveszélyessé tenni :)
2014. szept. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!