Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Névválasztás, milyen szerinted...

Névválasztás, milyen szerinted? Natasa, Zselyke?

Figyelt kérdés
Kovács Natasa Zselkye, ezt szeretnénk adni, de még nem vagyunk benne biztosak, még 3 hónapot gondolkodhatunk.
2014. szept. 5. 16:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%

Csak nem azért mert a Berkiéknek ez van???



Amúgy sztem nem jó, főleg vki nevét leutánozni!

2014. szept. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
Én mind a két névtől a falra mászom, de ha nektek tetszik, akkor adjátok azt. Ne azért válasszatok nevet, hogy másnak ilyen még nincs és mennyire tetszik másoknak. (kit érdekel más véleménye, ha nekem tetszik? Nem igaz? )
2014. szept. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

Nekem nem tetszik egyik név sem, a kettő együtt meg pláne nem. Ha muszáj választani, akkor a Zselyke.

De nyilván mindenkinek a saját döntése, hogy milyen nevet az a gyermekének.

2014. szept. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%

Zselykét ne!

A Kovács Natasa önmagában elég jól hangzik

2014. szept. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
69%
Még ilyen hülye hangzású nevet.
2014. szept. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%

nekem nem tetszik a "sztár" majmolás.

azért ad nevet az ember a gyerekének, hogy megkülönböztethető legyen. és pont ezért dívik a 2 név, hogy még jobban különbözzön, mert kovács istvánból van 2000, de kovács istván péterből csak 3.


natasa zselykéből most épp 500 van mióta berkiék így nevezték el a lányukat.

de ugyan ez van a benett névvel is balázsék után, sőt még málnából és rengeteg lett persze vad nélkül :D

szerintem gáz, hogy a saját gyereküknek nem bírnak ezek az ember kitalálni egy nevet saját kútfőből...

2014. szept. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is csak Natasa.. Vagy Zselyke.
2014. szept. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon őszinte leszek! És ki szeretném hangsúlyozni,hogy ez csak egy vélemény!

Ha ezt a nevet adjátok a kislányotoknak akkor mindenki rajtatok fog röhögni és hülyének fog titeket nézni!!! Ne haragudj,de nem értem azt, hogy miért nem lehet egy leendő szülő párosnak saját,önálló gondolat menete pl egy egyszerű névválasztáson??!! Nézek egy filmet és áhh tudom már A lányom Seherezádé lesz, de jó nekem fiam lesz és Szulejmán lesz a neve,gyorsan megyek anyakönyveztetni....

Gáz!!!!!! És lehet lefele pontozni..... De lassan ott tartunk,hogy a fiúnak a suliban Castle a neve meg Horáció..(Elnézést utóbbit nem tudom hogy írják,nem gugliztam rá:)

2014. szept. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
Ez gàz. Berki rajongó vagy???
2014. szept. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%

Nektek nincs fantáziátok?:)


Soha nem adnám ezt a párosítást a Berki-Hódi páros után...

2014. szept. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!