Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adtatok bolti tejet...

Mikortól adtatok bolti tejet a a babátoknak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Az én kislányom 6,5 honapos és a doki szerint adhatok neki már most.De legjobb,hogy csak a pépes ételeket azzal keverem ki,mivel még szopkiál ezért ne keverjem a 2 tejet!Na meg akkor szoktam adni neki tiszta tejet ami a legzsirossabb mikor veszem észre hogy kevés a tejem!
2010. jan. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 11 hónaposan kóstoltattam vele először, de nem szerette. Most 13,5 hónapos, 2-3 hetente megpróbáljuk újra, de még mindig nem kell neki (se kakaó, se macikávé).
2010. jan. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A védőnők szerint 2 éves kor alatt nem tanácsos tejet adni a babának.De a gyerekorvosunk azt mondta,hogy 1 éves kor után nyugodtan meglehet próbálni.Felforralod,és ha másnap nincs hasmenése,vagy kiütése,akkor nyugodtan adhatod neki.
2010. jan. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1 éves kora előtt 2 héttel.Azóta is nagyon szereti.19hós
2010. jan. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1 évesen kezdtük el kóstolni a tejtermékeket, előszőr túró, majd joghurt, és utána jött a tej.
2010. jan. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kislányom 15 hós, még nem adtam neki bolti tejet, de főzelékbe már tettem neki (tejtermékeket-sajtot, túrót, joghurtot, stb. már eszik). Kb. 18 hósan fogom elkezdeni kóstoltatni vele.
2010. jan. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14 hónapos baba, eddig csak főzelékben kapott tejet (pl spenót), még nem tervezem simán adni neki, ráérünk még. Talán majd nyáron...
2010. jan. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1 éves kor után lehet kóstoltatni és figyelni nem allergizál-e. Mondjuk nálunk 5 évesen derült fény a tejallergiára:-(
2010. jan. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!