Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jártatok már úgy, hogy a baba...

Jártatok már úgy, hogy a baba orrán-száján jött vissza a tej/tápszer, és közben fuldoklott?

Figyelt kérdés
Én a 7 hónapos babámmal jártam így vmelyik este. Kb 150 milinél valószínűleg - evés közben büfizett, aztán szinte kihányta az egészet, orrán száján jött, végtelen sok időnek tűnt. Én meg rángattam össze-vissza, dobáltam. Aztán amikor hallottam, hogy normálisan veszi a levegőt, elkezdett vigyorogni... Én meg majdnem szívrohamot kaptam.
2010. jan. 18. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj (bár ezt könnyű mondani:-), magamról tudom!) az én babám minden reggeli etetések után ezt csinálja. 4 hónapos, anyatejes. Reggelente, amikor csurig van a cici gondolom ömlik a szájába a tejcsi. Ez miatt a büfik mindig úgy néznek ki, hogy szinte sugárban jön vissza a felesleg, az orrán száján egyaránt. Amúgy amig kevesebbet evett, akkor minden etetés után így volt, most már csak reggelente. Minden este szippantani kell az orrát, mert a tejcsiből egy pici mindig benn marad neki. Úgyhogy ne aggódj, főleg ha ez nem mindennapos!
2010. jan. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is jártam már így egyszer talán 4hónapos volt a lányom. Nagyon megijedtem, Ő meg az eset után csak vigyorgott. Kezem-lábam remegett...
2010. jan. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan még nem volt,h. az orrán jött volna, de olyan már történt,h. szinte az egészet kihányta. Talán kétszer a 10 hónap alatt. Én is nagyon megijedtem, felültettem, nehogy félrenyeljen és két szívroham között vártam, mi lesz...Szerencsére amint kijött belőle, semmi baja nem volt.
2010. jan. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Sajnos az én lányom születésétől kezdve kb.4-4,5 hós koráig ezt csinálta.Volt hogy egy héten többször is.

Most 10 hós,már nincsenek ilyen gondjaink.

2010. jan. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Én is jártam már így és úgy meg voltam ilyedve, hogy arccal lefelé a fotel felé tartottam a gyereket. Úgyhogy az összes cucc a fotelben landolt. Utána, amikor már megnyugodtam szidtam magamat, hogy nem volt annyi eszem, hogy a padló felé tartsam a gyereket. Dehát ilyenkor nem erre gondol az ember...
2010. jan. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megnyugodtam, már amennyire...

Olyan volt, mintha nagyon sokáig nem kapott volna levegőt. Már nem is tudom, mert közben dobáltam.

Nálunk a szivacsos nagyágy lett tiszta tápszer...

2010. jan. 18. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!