Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Örökölhetik a nagypapa szemszí...

Örökölhetik a nagypapa szemszínét?

Figyelt kérdés
Az apuka szeme sárgás-zölses-barnás (olyan meghatározhatatlan igazából), az én szemem barna. Az apai nagypapának volt sötétkék szeme. Még a 4 hós kisfiamnak a szeme ugyanolyan mint a papáé volt. (Nagymama szerint). Maradhat kék szeme?
2010. jan. 18. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Maradhat.
2010. jan. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen
2010. jan. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Örökölheti. De akár változhat is még. Az én kislányomnak 9 hónapos koráig kék volt a szeme, utána változott át. Most középen kék, aztán zöldes, kívül meg szinte fekete ... színváltós szeme van :)))
2010. jan. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanigy van amit irsz, a párom szeme barna az enyém meghatározhatatlan sárgás-barna :( és a kisfiunk 3 éves és égszinkék szeme van :)

A nagyapjának volt ilyen senki másnak a családban.

Szóval létezik, mert ő tuti a mi fiunk :))

(különben is női postásunk van :)))

2010. jan. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Soha nem gondoltam volna, hogy kékszemű gyerekem lesz!! Jó lenne, ha ilyen maradna neki!
2010. jan. 18. 10:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Én és a párom is barna szeműek vagyunk,párom apukájának van csak kék szeme a családból,most egy éves a fiam és még mindig rikító kék szeme van :))
2010. jan. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!