Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy használjátok a mosakodó...

Hogy használjátok a mosakodó krémet?

Figyelt kérdés
Újszülöttként azt ajánlotta a védőnő, hogy a vízbe tegyük bele, nem kell rákenni. Krémes vízzel megmossuk, aztán kész. Most 9,5 hónapos, és apucinak eszébe jutott, hogy vajon most is jó -e még így, vagy rá kéne kenni a kis testére.
2010. jan. 18. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam,hogy egy habverő segítségével(lehet villával is)összekeverem vízzel,hogy tusfürdő állagú legyen,és beleteszem egy pumpás üres üvegbe!Innentől kezdve ugyanúgy használom mintha tusfürdő lenne!

Most 19 hós a fiam és ezt használjuk,sőt még én is mert ekcémás vagyok!

2010. jan. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én bekenem vele, utána pedig lemosom. Nagyon szép tőle a bőre. 11 hónaposak vagyunk
2010. jan. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én bevizeztem a testét, rákentem, akkor tusfürdő-szerű állaga lett és azzal megfürdettem.
2010. jan. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy kiürült pumpás flakonba belenyomok egy tubusnyit, felöntöm meleg vízzel, hogy éppen, hogy rá tudjam még csavarni a pumpát és felrázom. Az állaga így a folyékony szappan és a testápoló között van, ugyanúgy használjuk, mint a tusfürdőt.

2010. jan. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :-)
2010. jan. 18. 15:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Én beleteszem egy folyékony szappanos flakonba, teszek hozzá babaolajat és felöntöm annyi vízzel, hogy tusfürdőszerű állagú legyen. 16 hónapos a kisfiam, már régóta így használjuk, és szép sima, selymes a bőre. És nem kellett soha testápolózni sem.
2010. jan. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! A kislányom bőre nagyon száraz volt és én fürdés előtt mindig bekentem a fürdőkrémmel és hagytam rajta pár percig, hogy egy kicsit felszívódjon. Most gyönyörű a bőre!
2010. jan. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En arclemoso vattakorongra teszek babafurdetot es a hajlatokat kenem be vele, a vizbe pedig babaolajat es kavetejszint, az segit feloldani az olajat. Nagyon szep es puha a kisfiam bore.
2010. jan. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!