Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van ez a kislányomnál?

Miért van ez a kislányomnál?

Figyelt kérdés
Kislányom 6.5 hónapos. Azért aggódom, mert nem annyira igényli, hogy együtt játszunk. Persze ha elkezdek játszani vele, énekelgetni, zenét hallgatni azt nagyon szereti, nevetgél, gagyarászik nekem. De úgy érzem, nem nagyon igényli, teljesen jól elvan a játékaival egyedül. Akármeddig eljátszogatni, akkor szól ha van valami baj. Éhes, álmos, pelust kellene cserélni. Normális ez, hogy ilyen jól elvan egyedül?
2014. szept. 8. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Örülj neki, hogy eljátszik egyedül. Nem kell állandóan vele lenned. Minden kisbabánál ez lenne a normális. Csak így fog önállósodni, kreatív lenni. Elég, ha esténként foglalkozol külön vele, napközben csak beszélj néha hozzá, énekelj neki, de hagyd egyedül játszani. Nem csak most, hanem később is.
2014. szept. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan teljesen normális. Lehet ő ilyen csendesebb, nyugodtabb ember lesz. Ismerek olyat, akinek a kisfia egész nap elvan egyedül. Ha kiteszik a teraszra addig ül ott amíg be nem viszik este :) De komolyan. Nézd a jó oldalát, nyugodtan tudsz tőle majd házimunkát végezni :) Az én fiam örökmozgó, egy perc nyugtom nincs.Igaz ő 1 éves de 6 hónaposan már mászott és már akkor mögötte kellett lenni,nehogy megsérüljön. Ő meg ilyen kis nyugodt, feltalálja magát. Semmi baja :)
2014. szept. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen lehet hogy ő ilyen kis csendes lesz. A párom olyan kis nyugodt típusú, lehet hogy rá hasonlít. Most is betettem a kiságyába, míg az uzsiját elkészítettem, ő meg szép csendben nézegeti a pillangókat a zenélő forgóján. Most kezd mászni, illetve még kutyázik egyelőre. Köszönöm mégegyszer. :-)
2014. szept. 8. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!