Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hány lepedőt vettetek a...

Ti hány lepedőt vettetek a babának? Többi lent

Figyelt kérdés
Első babámat várom. Gumis lepedőt vettetek a matracra? vagy simát? és kezdetben hányat vásároltatok? Egyet? Kettőt?

2014. szept. 8. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Gumisat vettünk, 2-t... hetente cserélem, mondjuk mikor sokat bukott persze hamarabb os cseréltem. Most 7 hónapos sosem keveseltem a 2 lepedőt.
2014. szept. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A két lepedő amit vettél az egyforma minőségő? Vagy másfélét vettél?
2014. szept. 8. 20:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Én az ikeaban vettem 2 db-os csomag volt 2000 ft. Gumis lepedő.

10,5 hónapos a lányom, eddig elég volt a 2 lepedő.

A nagyobbik gyerekemből kiindulva akkor kell majd több, ha elkezd pelus nélkül aludni.

2014. szept. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is azt a 2db ikeás csomagot vettem, két csomagot, tehát 4 gumis lepedő van, de még csak kettőt használunk belőle.

Kettő szerintem mindenképp kell, hogy ha bukik, akkor tudjál tisztát húzni.

2014. szept. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én vettem egy fehéret és egy bézs színűt, ezeket használja a kisfiam 17 hónapja. Egy félét vettem, akkor 1290-ért vettem darabját. Gumisat vettem, sima nem lenne jó, állandóan igazgathatnám.

Nem keveselltem soha a kettőt, volt hogy naponta-két naponta kellett cserélnem mert vagy sokat bukott eleinte, vagy mostanában sokszor átázott. Bedobtam egy rövid mosásra és másnapra meg is száradt.

2014. szept. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok



Igen egyforma mert én is az ikeában vettem a 2 db-os csomagot, sztem nagyon jó minőségű.

2014. szept. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szintén ikeás, 2 db-ot csomagot vettem, kettőt. Én az elején, ha bukott, ha nem, 2 naponta cseréltem, nyár volt, sokat van ágyban egy újszülött. Mi használjuk mindet. (Most 2 évesen is hetente 2x cserélek neki lepedőt.)
2014. szept. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!