Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 eves szulinapra mit vettetek...

1 eves szulinapra mit vettetek a kis dragatoknak? Ezek kozul ti melyiket valasztanatok?

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]


Nektek melyik tetszik a legjobban? Es van valami mas otletetek?


2014. szept. 6. 00:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs gyerekem, nekem a 3. Tetszik. En azt vennem ha van elég hely hozza.
2014. szept. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekunk mind a negy van,persze mas mese tema,de azert leirom az en tapasztalataimat.Most bar mar 2,5 eves a kisfiam,de 1 eves szulinapjara kapott Satrat,labbal tolhato Fisher priceos gurulo kutyust,es csuszdat,auto rengeteg van neki.Mesfel ev elteltevel a satrat ritkan veszi elo,a kutyus az nagy kedvenc volt sokaig de mar egy honapja hanyagolja,mar picit ki is notte,de a csuszda az mai napig slager,persze ez nalatok valtozo lehet,de amire en voksolok az a csuszda es a torpikes ride-on :) Egyebkent Amerikaban vagytok,mar csak az uzlet nevek miatt,mi itt elunk es mi is ezeken keresztul vasarolunk a manonak.
2014. szept. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a kis törpös taxit venném neki:)
2014. szept. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én varrtam neki egy kuckót. Pár napig volt nagy sláger, azóta ritkán megy bele.

Nekem is a csúszda tűnik a legjobbnak ezek közül, legalábbis nálunk az lenne a menő.

2014. szept. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
en is a 3-ast venném meg neki.
2014. szept. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!