Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megnéznétek a videómat,...

Megnéznétek a videómat, sajnos nem ismerek hasonló korú babákat így nem tudom más baba is csinálja-e?

Figyelt kérdés

Nem részletezném, egyszerűbb ha felteszek egy videót róla. Légyszi nézzétek meg. Olyan 15. mp. körül kezdi el csinálni. Lehet eddig is csinálta csak nem tűnt annyira fel. Nem kancsalít csak így kimereszti a szemét. Nézelődik össze-vissza, 1-2 mp-re mintha valamin megakadna a tekintete aztán újra nézelődik. Más baba is szokott így nézni? Normális hogy ezt csinálja, csak nekem tűnik ijesztőnek?


https://www.youtube.com/watch?v=j3savEYl8jI&feature=youtu.be


2014. szept. 10. 15:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nagyon helyes kisbaba:) Tök normális,hogy "így néz" kezdi érdekelni az ami körülötte történik. Neked felnőttként is meg-meg akad a szemed akármin is nem?!:)

Tök aranyos ez a baba:) Tiszta parában vagy nem kéne,helyes egészséges baba,élvezd az anyaságot:)

2014. szept. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Jó neked, hogy így nézelődik. Az én lányom ennyi időt egyszerre nem tud így nézelődni, mert állandóan kínozza a hasfájás.. :/
2014. szept. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen 4-es én vagyok az, úgy látszik már rám lehet ismerni:)... sajnos a babám 4/7 Apgarral született és rettegek minden egyes nap érte, nemigazán tudom élvezni az anyaságot. A világ leglazább embere voltam, soha nem paráztam semmin de most félek és minden egyes dolgon ami másnak aranyos én rettegek nehogy valami kóros tünet legyen. De most kicsit sikerült megint megnyugodjak, hogy más baba is nézelődik így.
2014. szept. 11. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!