Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ujjatlan hálózsák alá mit...

Ujjatlan hálózsák alá mit adjak a babámra?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni a hálózsákot, mert elég mozgékony éjszaka a babám. 11 hetesek vagyunk és állandóan nézegetem, hogy rajta van-e a takaró, mert állandóan izeg-mozog, végigkússza a kiságyat. A hálózsák ujjatlan és ilyen vékony kis paplan szerű anyaghoz tudnám hasonlítani, mint egy vékonyabb nyári paplan. A lakásban olyan 23-25 fok van éjszaka.

2014. szept. 10. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:

23-25 fok? Atyaég, rásülne szegényre a hálózsák.

Miért nem veszel neki inkább egybepizsamát?

2014. szept. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egy rövidujjú body, esetleg shorttal, de nem kell több, mert nagyon melege lesz.

De ellenőrizheted, ha benyúlsz a hátához, ha leizzad, nyilván melege van, ha hűvös akkor fázik. A keze nem mérvadó és a lába sem.

2014. szept. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van olyan hálózsák is ami vékonyabb és hosszú ujja van. Én az alá csak egy rövid bodyt adok, ha hűvösebb lesz vastagabb hálózsákra váltok. Az én kislányom is folyton kikúszik a takaró alól. Nekünk a hálózsák bevált.
2014. szept. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én ilyen melegben egy vékony pamut ujjatlan hálózsákot szoktam, olyan póló-anyag szerű, alá egy hosszú ujjú bodyt.
2014. szept. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

23-25 fokban hosszú ujjú bodyban alszik a kisfiam, ha 22fokra megy le a hőmérséklet akkor adok rá rugit.

Miért nem adsz rá te is rugit? Ha ki is takarja magát nem tud megfázni mert mindene ruhában lesz.

Nálunk most 20 fok van a gyerekszobában és rugiban, vastagabb takaróban alszik a kisfiam.

Amúgy jó a hálózsák, kisfiam szerette (már kinőtt belőle sajnos) de nem 23-25 fokban.

2014. szept. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!