Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 éves kisfiam mitől hányhat...

2 éves kisfiam mitől hányhat éjszakánként?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja kezdődött,vacsi után iszik tejet mint ahogy mindíg. Elalszik és rá 1 órára sugárba kihányja a vacsit meg a tejet.Napközbe meg hányás után is jól van,semmi baja. Más is járt így? Mitől lehet?Dokinál voltunk meg ultrahangon is,nem láttak semmi bajt hála isten! köszi
2014. szept. 11. 16:18
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem minden éjszaka hány,egy héten kb 2 éjszakán de csak 1x és utánna visszaalszik.köszi
2014. szept. 11. 16:20
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 1 hétig el kellene hagyni az esti tejet. Helyette kapjon gyerek teát vagy tejitalt.
2014. szept. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Korábban vacsoráztasd, csak könnyű ételt egyen és ne adj neki tejet egy ideig!
2014. szept. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Érdekes hogy mindketten a tej elhagyását mondjátok! Én is erre gondoltam először és próbáltuk is csak az a baj hogy a gyerkőcöm csak tejjel alszik el.Sokat sírt és végül adtunk neki tejet..na hányt is mondjuk.Csak nem értem hogy 2 éves koráig minden este így aludt el akkor ez miért pont most 3 hete kezdődött? Köszi hogy segítetek!
2014. szept. 11. 17:13
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja és délután is tej után alszik el,és akkor nem hányik.Milyen könnyű ételre gondolsz?Irsz egy párat?Mert én már kifogytam.Pörköltet meg hasonlót nem kap persze..
2014. szept. 11. 17:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia, nem lehet, hogy nagyon gyorsan, mohón issza? Barátnőm kislánya 3,5 éves, és ha nem szól neki az anyukája, hogy lassan igya az esti kakaót, akkor egy perc alatt megissza a cumisüvegből, és neki is visszajön az egész. Viszont, ha lassan iszik, tart szünetet, akkor semmi gond. Csak egy ötlet, de hátha segít.
2014. szept. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mit szokott enni vacsira?

A tejnél az a gond, hogy időnként besokallhat a szervezet, azért hány, ilyenkor felpiszkálja a kis gyomrát. Tényleg 1! Hétig hagyjátok el.

A barátnőm is panaszkodott rá, mondjuk mikor elmondta, hogy náluk mi a könnyű vacsi, kiakadtam: 2,5 kislánya megevett 5 db virslit bundáskenyérrel+ 2dl tejet& persze, hogy visszajött.

2014. szept. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Pedig biztos,hogy van valami ami megváltozott.

Esetleg másfajta tejet kap,vagy új ital-étel délután.Máshonnan vett vagy másfajta tojás stb.

Gondolkodjatok rajta.

Nálunk pl.a fiam 7évesen kiharcolta a maci gyerekkávét.Megvettem neki és kb.pár nap alatt rá kellett jönnünk,hogy nem tudja inni,mert eszméletlen hasfájása lesz tőle.

2014. szept. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

Jah és nem egyből fájdult meg tőle a hasa,hanem pár óra múlva.

2014. szept. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi! 1 éve így issza minden este,persze van hogy gyorsabban elfogy de eddig akkor sem hányt tőle.Vacsira például vajaskenyeret kapott,van hogy kis felvágottal.Teát adtam tej helyett,drága fiacskám megitta.Ja és nem hányt. Na de ez csak az első nap tej nélkül.
2014. szept. 12. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!