Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség! Van egy 10 hónapos...

Segítség! Van egy 10 hónapos kisfiam aki június óta éjszakánként nem alszik csak üvőlt, megfeszíti magát ordit nem fogadja el a cumit amit egyébként szeret, de tényleg egész éjjel. Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Sokszor csukva van a szeme olyan mintha nem is tudna magáról, semmi nem használ, változtattuk a helyét tőbbszőr is, adtam neki fájdalom csillapítót, caomillát, bekentem dentinoxal hátha a foga, de semmi eredmény. Viszont én lerobbantam elkezdet tikkelni a jobb szemem, majd zsibbadt a jobb lábam, majd jobb kezem, most ott tartok hogy a jobb oldalam alig mozog. Megállapították, hogy a nem alvás okozza. Gyógyszerezni akarnak, de nem értik nem vehetek be altatot, mert akkor ki látja el a gyereket éjjel. Tanácstalan vagyok. Volt másnál is ilyen, hogy sírt a gyerek éjszakánként ilyen hosszú ideig. Egyébbként a héten jőtt ki 3 foga egyszerre és még egy most fog áttőrni. Lehet mégis a foga? Na, de 5 hónapja?
2012. nov. 16. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy ilyen kicsi gyereknel létezik e, nálunk a lányom 2 eves volt, akkor Pavor nocturnust diagnosztizáltak nála. [link]
2012. nov. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom nem éhes-szomjas. Az én fiamat is gyötrik a fogai kb. 4 hónapos kora óta (most 9), mondjuk azért közel sem ennyire durván, nálunk inkább periodikus a dolog.


Gyerekorvos mit mondott?


Egyébként még a mozgásfejlődés is megviselheti. De a leírtak alapján ez tényleg valami alvászavar lehet :( Többször olvastam, hogy a sedatif pc-t kicsi gyerekeknek is adják, lehet megérne egy konzultációt egy homeopata gyerekorvossal!

2012. nov. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Biztos,hogy nem éhes.Gyerekorvos semmit nem mond.Ma felhívok majd egy neurologust.
2012. nov. 16. 09:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy gilisztás, az is okozhat ilyet, hogy éjjel nyugtalanúl alszik, forgolódik, sír, nyíg.

Túrd meg a kakit.

Nem viszket a feneke?

2012. nov. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk akkor volt ilyen,mikor fülgyulladása volt.Nagyon hosszú időbe telt,mire kiderült, se lázas nem volt, se nappal nem sírt,csak éjjel.

2012. nov. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!