Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok ajánlani jó popsikrém...

Tudnátok ajánlani jó popsikrémet? Bőv. Lent!

Figyelt kérdés
1 éves kislányomnak jön 2 foga, és nagyon piros a popsija. Eddig Sudocremet használtunk, de az utóbbi időben szinte semmit nem használ, ugyanolyan piros napok óta a kicsim feneke, holott korábban nagyon szépen segített a Sudocrem.
2014. szept. 12. 09:05
 1/10 anonim ***** válasza:
unguentum antisepticum, gyógyszertárban kevert, nem vényköteles, olcsó
2014. szept. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a nivea popsikrémet használtam/használom mindhárom gyerekemnél, semmire nem cserélném
2014. szept. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bepantent ajánlom
2014. szept. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban lehet kapni, felírhatja doki is, úgy olcsóbb. Naturland gyártja, kék tubusban van, mint a fogkrém. Én Sudocremet használok, ezért nem tudom pontosan. Viszont a sógornőm kisfiának nagyon érzékeny a bőre, semmi nem volt jó neki csak ez.
2014. szept. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen a Bepanten és Bepanten plusz is jó. Ezzel együtt csak akkor kell bármi vackot rákenni, ha baja van. Nem tudom, miért kenegetik a teljesen egészséges babapopsit mindenféle vegyszerrel.
2014. szept. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én a Manna féle shea vajjal kenegetem a picim fenekét. Tavasszal volt egy iszonyú pelenkakiütése, még nem láttam hasonlót, pedig ő a 3. gyerekem. Mindent kipróbáltunk, kamilla, aloe vera, a bepanten és b+ semmit sem ért, a sudo se, semmi sem használt. Valami gyógyszertári kevert krémet kaptunk- azzal max naponta 2x lehetett kenni a fenekét. Az modnjuk elég jó volt- de 2nap után a mannára váltottam és az még sokkal jobb volt. Azóta is renszeresen csak ezt használom. Garantáltan vegyszermentes. :)

EGyébként csak akkor krémezem a fenekét, ha bekakált, vagy ha enyhén kipirosodik neki (mert korábban pl ha libero pelenkát adtam rá, attól is pirosodott a feneke)- ha csak pisi volt- akkor nem.

2014. szept. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is shea vajat használok, bevált.

Amúgy ha nagyon náthás vagyok, és tiszta piros az orrom körül és fáj, arra is a shea vaj a gyógyír.

2014. szept. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
unguentum neonatorum,vény nélkül kapható. A legjobb!!!
2014. szept. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a Sanoll popsikréme vált be nagon. Csak termszetes anyagokat tartalmaz, a sebes popsit 2 nap alatt teljesen meggyógyította.
2014. szept. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

jaj, köszönöm szépen a sok választ, elfelejtettem jelentkezni!


nivea, bepanthen, kéktubusos gyógyszertári krémet végigpróbáltuk, egyik sem használt igazán, szóval azt hiszem most a többi van soron ..

2014. szept. 23. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!