Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok ajánlani újszülött...

Tudnátok ajánlani újszülött fotóst Bács-Kiskun megyéből?

Figyelt kérdés
2014. szept. 9. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Kecskemeten Dudar Szilard. www.dudarfoto.hu
2014. szept. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kecskemeten szepneked. Facebookon is fent vannak.
2014. szept. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, a szepneked fotósait ismerem, de azt hittem Ők csak párokat, esküvőket fotóznak. Te tudod esetleg, hogy újszülött fotózással is foglalkoznak? (képeket nem láttam még)
2014. szept. 9. 14:58
 4/7 anonim ***** válasza:
En csak Aront ismerem es tobb kozos ismerosunk babajat fotoztak mar.
2014. szept. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És az kifejezetten újszülött fotózás volt, amit kb. 1 hetes korban készítenek, vagy babafotó?
2014. szept. 9. 20:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Baba foto. De sajat gyermekrol postoltak parnapos bbabakepeket (rendesen elkeszitett fotokat). Nagyon kedves izleses es gyonyoru kepeket. Egeszen biztosan nem tesznek fel minden kepet amit csinalnak (en is kertem, hogy ne hasznaljak a kepeinket sehol amikor mi voltunk masik fotosnal fotozason meg regen). Egy emil semmibe nem kerul es le tudjatok beszelni mit szeretnel es egeszen biztos vagyok benne alkalmazkodni fognak mindenben az igenyeidhez.
2014. szept. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy visszanéztél és válaszoltál. Írok nekik, aztán kiderül. :)
2014. szept. 9. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!