Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt valami éjjel, hogy...

Volt valami éjjel, hogy hajnali 3ig nem aludt a babám?

Figyelt kérdés
ilyen sosem volt még.kapott kúpot,szirupot,vizet,tejet,összebújtunk,simogattam,betettem a nagy ágyba(itt sosem tud aludni)-negyed óránként felsirt,visszafeküdt-de egyszerűen nem aludt.mi lehetett??
2014. szept. 12. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
A híreket olvasva ma hajnalban napkitörés, front és eső is volt. Engem megviselt, lehet, hogy a babádra is ez volt hatással..
2014. szept. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nalunk késő este óta esik

volt villámlás dörgés és erős eső.

2014. szept. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom is rosszul aludt. De neki 4 foga jön egyszerre, 3x kentem az éjjel is dologellel, de fél óra múlva már nyöszörgött. Ő fél 5 körül kezdett jót aludni.

A te babád is fogzik? Vagy beteg? A kúp meg a szirup miatt kérdem.

2014. szept. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom! Az enyémnek jön a második foga, óránként felsikított álmában, alig tudott elaludni, mire elaludt, jött a vihar... jó éjszakánk volt nekünk is :) Ma veszek Nurofen szirupot.
2014. szept. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs-mi lehetett.meg van fázva,folyik az orra,de a mi orvosunk mindig,mindent a fogzásra fog.a tesó is elkapta-tőle jött a picinek-mindig ugyanakkor náthásak,de az orvos szerint jön a foga..mindig,fél éve folyamatosan.szóval szerintem nem a foga.akkor a napkitörés lehet.ennyire érzékenyek?
2014. szept. 12. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!