Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislanyom masfel eves, nagyon...

Kislanyom masfel eves, nagyon gyakran felebred ejjel, felsir, adok teat neki, visszaalszik, ez kb negyszer ismetlodik egy ejszaka alatt, hajnali 3-4-kor pedig ehes, akkor adok neki tejet, visszaalszik kb.9-ig. Valami trukk az ejszaka atalvasahoz?

Figyelt kérdés
Foga nem jon,velunk alszik egy szobaban,a homerseklet megfelelo...mar nagyon faradt vagyok...:(
2011. febr. 21. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne adj neki se inni, se enni éjjel, mert azért kel fel. Max ha valamii olyat evett estére, hogy nagyon szomjas lehet, akkor kis vizet adj neki. Másfél évesen már nem lehet hajnalban olyan éhes, és te sem eszel-iszol éjjel, szóval őt is szoktasd le róla. És már saját szobájában is altathatnád egyedül, az én lányom azóta alussza át rendesen az éjszakát mióta egyedül alszik.
2011. febr. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Fél éves kortól minden gyerek képes végig aludni az éjszakát.

Lehet kapni könyvet amiben részletesen leírja mit tehetsz. De radikális módszer vagy is a gyerek pár napig sírni fog. Ezt csak akkor szabad elkezdeni ha igazán késszen álltok a változásról és végig tudod csinálni vele.


A módszer hogy nem adsz neki semmit, de ezt csak is akkor szabad elkezdeni ha nem csak bögeted pár órát hanem kitartasz és végig csinálod a pár napot.

2011. febr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos egyelore nem lehet sajat szobaja(edesapammal elunk egyutt,o egy szobaban,a nagyobbik gyerek a masikban stb.}Probaltam hogy ne adjak neki inni de felallt az agyban es keservesen torkaszakadtabol zokogott...
2011. febr. 21. 12:22
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én lányom 13 hónapos lesz és még mi sem aludtunk át egy éjszakát sem.2-3 óránként ébred, hajnal 5kor pedig kel. Én is teát adok neki éjszaka, este úgy alszik el hogy közben kakaót vagy tejet iszik, és ő is velünk, vagyis köztünk alszik. Nekünk azt mondta a gyerekorvos hogy ne adjak neki éjszaka csak vizet, mert azért nem fog felkelni, hogy vizet igyon, na ez nálunk nem vált be, mert addig sír amíg nem kap teát, én pedig nem fogom hagyni órákon át bőgni. Nekünk lenne másik szoba de nincs szívem kirakni őt tőlünk. Engem mindig azzal vigasztalnak, hogy valamelyik gyerek csak 3 évesen alussza át az éjszakát. Próbálj pihenni amikor nappal ő is alszik, a házimunka megvár.

2011. febr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A nagyobbik gyermek is ugyanezt csinalta kb.ket eves koraig..
2011. febr. 21. 12:57
 6/9 anonim ***** válasza:
14 hónapos a kicsim,mindent megpróbáltam,mégsem alszik át egy éjjelt sem.ez van,egyszer majd abbahagyja és alszik éjjel.addig meg felkelek és összeszorítom a fogam.hiszen én akartam őt.
2011. febr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15 hós, annyi a különbség a Te történeted és az enyém között, hogy én kb. 10 perc után ki tudom venni a szájából. van aki azt mondja le kell róla szoktatni valaki meg azt, hogy magától egyszer átalussza. most még nem tudom kinek lesz igaza, de a sírni hagyós variációk egyikét sem vagyok képes megcsinálni, mert nem tartom normális dolognak azokat. szóval trükköt nem tudok, de azért ha neked bejött valamelyik megírhatod. kitartást és nem vagytok egyedül.
2011. febr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 krisztivan ***** válasza:
Még én sem alszom végig az éjszakát pedig lassan 35 éves leszek.Hogyan tudnám elvárni egy hat hóstól hogy végig aludjon?Ez csak az én véleményem.Kisfiam megébred álltalában 1 vagy 2 óránként,nem kell enni vagy innia "csak" felébred.Valamikor alszik is tovább öt perc múlva van hogy segiteni kell neki elaludni.Ez van ,bár nehéz és elmúlt öt hós.
2011. febr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azert nehogy mar osszehasnlitsam magam egy masfel eveshez!Nem azt varom le tole hogy estetol reggelig egy huzamban aludjon,hanem hogy ne sirjon ahanyszor kinyitja a szemet.
2011. febr. 23. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!