Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A büfitöl átázik kisfiam...

A büfitöl átázik kisfiam ruhája és igy nyirkos, hideg, vizes, lesz a kis böre alatta egy idö után. Ez baj? Megfázhat ettöl?

Figyelt kérdés

vannak napjai amikor sokat büfizik máskor meg semmit. (mondjuk ezt sem értem hogy mitöl füg) de mit kéne ilyenkor csinálnom? minden büfi után újraöltöztetni?

félek nehogy tüdögyulladást kapjon!


2010. jan. 18. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha meg nem is fázik, de biztosan kényelmetlen neki! Adj rá előkét, azt könnyebb cserélni!
2010. jan. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jó ötlet köszönöm.
2010. jan. 18. 22:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha átázik a ruhája, akkor mindenképpen öltöztesd át. Nagyon könnyen megfázhat.
2010. jan. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha félsz,hogy tüdőgyulladást kap,az a minimum,hogy átöltözteted.Egyébként az én babám minden ivásnál az utólsó nagy kortyot kiköpi,ha ezt elfelejtem oda a ruha.Vagy mikor fogzik és nyáladzik akkor is tiszta viz.Igen én egynap sokszor átöltözttetem.Előkét biztos nem tennék a nykába,kitudja mibe akad bele.
2010. jan. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a bukós időszakban egy kisebb előkét kötöttem a nyakába. Most a fogzás miatt nyálzik, egy poló van a hosszú ujjú body fölött és ezt cserélem le, mielőtt még a body átázna.
2010. jan. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első vagyok! Semmiben nem akad bele az előke! Legalábbis az én babámnál még soha nem fordult elő ilyen! Meg egyébként is, szerintem senki nem hagyja egyedül a babáját és így nem eshet baja!
2010. jan. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!