Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hós babám nagyon sokat...

3,5 hós babám nagyon sokat van hason. Tnap óta próbálgatja az átfordulást. Baj hogy elsőnek hasról hátra fordul? Vagy mindegy melyiket csinálja elsőnek?

Figyelt kérdés
2014. szept. 12. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy melyiket csinálja először. Ahogy neki jól esik.
2014. szept. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sok mindenben én is paramami vagyok,de néha elcsodálkozom, mi miatt képesek néhányan aggódni. Az én kisfiam is hasról fordult hátra előbb,de emiatt eszembe nem jutott aggódni. Amiatt már igen, hogy 6 hónapos korára csak párszor csinálta újra, és hátról hasra fordulást se vitte túlzásba... De aztán belejött mint kiskutya az ugatásba :)

A kúszást kihagyta,de emiatt se parázom...két hónapja mászik mint a meszes ( most 9.5 hónapos )

2014. szept. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az én babám 4 hónapos és amikor hasra leteszem és visszamegyek, hogy háton van és kalimpál mint egy felborult kisbogár :)szóval az totál véletlen gurulásokból adódnak, szerintem ez még nem tudható be konkrét hátra fordulásnak, szóval attól még lehet a hátról hasra lesz az első.
2014. szept. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*visszamegyek, erre látom, hogy háton van
2014. szept. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A "totál véletlen gurulás" az ne haragudj kedves utolsó, de milyen?? :D Ha hason hagyod és mire bemész háton van akkor bizony ő átfordult csak éppen te nem láttad..:P Ez a forgás. Az én kislányomnak is a hasról hátra fordulás volt az első megmozdulása majd a hátról hasra. :)
2014. szept. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!