Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nincs megfelelő körülmény,...

Ha nincs megfelelő körülmény, akkor soha nem fog tudni fordulni hasról hátra, meg vissza?

Figyelt kérdés
a kiságy kicsi ehhez, a nagyágyunk összevissza lejt, meg puha, totál belesüpped, a padlóra meg nem teszem le, mert szőnyeggel is túl kemény
2014. aug. 15. 22:06
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát tegyél a padlóra habtapit vagy játszószőnyeget!
2014. aug. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Az a jó, ha kemény, így fog rendesen megtanulni.
2014. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Kúszni-màszni sem fogod lerakni?
2014. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

habszivacsot nem találok, csak mit nekem kell kockákból összerakni és ezt napiszinten ki-be, én nem vállalom

a játszószőnyeg szintén kemény, meg amúgy is gyűrná csak maga alá, mert a felső rétegbe bele tud markolni

2014. aug. 15. 22:17
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Igazán bonyolúlt vagy, ezt gondolom.

Habtapi nem jó mert össze kell tenni??ez a dolgod.

Majd ha mászni fog sem teszed a földre???

2014. aug. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is az összerakós habitapi vagy mi van. A szőnyeget teszem, meg mostmár a nappaliba a padló lapra is . Elmondanám hogy a lányom naponta kb 20 x szedi szét a kis lapokat ezt játssza es en nagyon szívesen rakom neki össze ujra es ujra :)

DE! Kb 1 hete vett párom a Tescóban nagy lapot ami akkor hogy ha a kocsiból összerakok 12 akkor lesz akkora mint egy nagy. Ilyenből van 2 csomag. 8 darab ezt nem tudja szétszednj :) 1 csomó ha 2 kék 2 pink van. Csak azert írtam hogy a tesco ol van hogy vegyél te is es ezt nem kell folyamatosan összerakni ha nincs kedved 4 et vagy 8 at csak összeraksz a baba kedvéért nem ? :) amúgy tényleg az ajo ha kemény .

2014. aug. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél a padlóra egy paplant. Kezdetnek jó lesz. Később úgyis lemászik minden habtapiról, játszószőnyegről, szőnyegről... és bejárja az egész szobát. De ahhoz muszáj elkezdeni a forgásokkal... Egyébként szerintem megfordul a puhább ágyon is, de egészségesebb meg könnyebb is egyenesebb és keményebb felületen.
2014. aug. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi elirta a gépem ..

Szóval :

Ha a kicsiből összerakok 12 akkor lesz akkora mint egy nagy

1 csomagban 2kek 2 pink van.

2014. aug. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

.... tedd le a földre!!!!

játszoszönyegre, vagy ahogyan irták paplanra...

2014. aug. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Mi anno vettünk az Auchannban 2 db 140 x 200-as szivacs matracot. Igaz nem pont ezért, de azóta is sokmindenre használjuk. Pl. nyaralásnál, egy idõben délutáni alvásnál (a kiságyában utált lenni, a nagyon meg már nrm mertem otthagyni), vagy csak úgy játszani, bukfencezni, stb.

Szóval esetleg megérné arra befektetni, ha jól rémlik olyan háromezer valahányszáz forint volt darabja.

2014. aug. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!