Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Annyira zavar a babám arcán a...

Annyira zavar a babám arcán a mitesszer, kezeljem valamivel?

Figyelt kérdés
8 hetes a kisfiam és 6 hetes koráig tejkiütéses volt az arca, amit nem is bántottam. Kiköpött tinipattanások voltak. 2 hete ezek elmúltak, de minden egyes patti helyén mitesszer lett. Rendes fekete mitesszerek. És annyira zavar, hogy a szép bababőrét halomra csúfítják el a fekete pontok. Kitisztul ez magától? Kétlem... Nekünk se jön ki, ha nem nyomjuk ki. Viszont ezt nem szeretném, soha nem gyötörném meg a kis arcát emiatt... Akkor viszont mi a megoldás?
2010. jan. 19. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne nyomkodd ki, mutasd meg a dokinak vagy a védőnőnek.
2010. jan. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amit nem nyomtunk ki, az kitisztult ugyan, viszont picike lyuk maradt a helyén.

Egyet kinyomtam (nagy nehezen rászántam magam), és nem maradt nyoma sem.

Nehéz döntés!

2010. jan. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet neki fertőtleníteni kis alkoholos vattával, vagy bekenheted extra szűz olívaolajjal.

Úgy értem naponta 2-3x így tisztíthatnád és lehet 1-2 hét alatt kijönne a szennyeződés.

2010. jan. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! El fog múlni magától. A fiamnak is voltak ilyenek, először patti szerű utána az elmúlt és barnás lett a helye, nem szabad nyomkodni. Nekünk kb 5-6 hét alatt múlt el maradéktalanul.
2010. jan. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, fiamnak 1 db volt a szeme alatt és kijött magától. Valahogy kiszáradt és minden nap kifele lökődött kicsit, tudom, hogy furán hangzik, de így volt.
2010. jan. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2010. jan. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudom nagy a kísértés, de el fog múlni, nyugi. Az én fiam is tele volt. nekünk annyit mondott a dr. h kenjem be popsikenőccsel. Nálunk bevált.még most is ha kijön rajta egy "ragya", bekenem, és másnapra nyoma sincs.
2010. jan. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!