Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 27 fokos lakásban a már...

27 fokos lakásban a már mászni tudó, egész nap örök-mozgó babára mit kell adni? Miben legyen hogy ne fázzon, de ne is legyen melege? Ti mit adtok a babátokra?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez még nekem is baromi meleg, pedig én jól bírom :) Szerintem egy harisnya és egy body elég neki. Máskülönben csak leizzad. Vagy rövid ujjú body, zokni vékonyabb nadrág. Nálunk nincs ilyen meleg, de a kislányom is sokszor csak egy bodyban és egy harisnyában van. 16 hónapos és még sosem volt beteg....
2010. jan. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A nagy meleg elsősorban nem tesz jót a gyereknek. A lányom 22 fokos szobába badyba és zokniba csúszkált,és még ez is meleg volt neki.

Az előttem szólóhoz csatlakozva elég a bady és harisnya

2010. jan. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi. Rövid ujjú body jó?

Sajnos nem tudok mit csinálni a meleg miatt, panelben lakunk. :(

2010. jan. 19. 16:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még a harisnya se kell elég a zokni. Gondolj bele ha nyáron 27 fok van kinn akkor se adnál rá harisnyát.
2010. jan. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rövid ujjút adj, bőven elég. Nyáron, ekkora melegben én max. egy pólót adnék....igaz, kintre.
2010. jan. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rövid ujjú body+zokni.
2010. jan. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15:59-es vagyok. a zokni azért nem jó,mert ha csúszkál nehogy lehúzza a brumázt a térdéről. mindenképp rövid ujjú legyen rajta.
2010. jan. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!