Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nyugtalan a babám, mit...

Eniiii kérdése:

Miért nyugtalan a babám, mit tehetek vele?

Figyelt kérdés

8 hetes babám viselkedése kb 3 hete érthetetlen számomra.

Jól van lakva, kapott inni, tisztána van téve, nincs melege, nem fázik ( persze ezek mind csak szerintem, mert próbálgatom sorba hogy mi lehet a baj )és csak sir, és sir és nyugtalan.rugdosódik, kapálózik és alig akar elaludni. Hasfájósak vagyunk, kap is infacolt meg hasra is teszem, tornáztatom a lábát, de egyszerűen nem értem hogy mi lehet a baj, mit nem jól csinálok?????


2014. szept. 15. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem ez hasfajas lesz. Probalj ki valami mast. Colief, Biogaia, Lactase Comfort stb.
2014. szept. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kezedben megnyugszik? Lehet, hogy csak a közeledben szeretne lenni.
2014. szept. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fáj a hasa! Egyértelmű nekem abból amiket leírtál. Nekem mindkét lányom hasfájós volt. Vagyis a kicsinél még benne vagyunk. Zaklatott, nyugtalan kapálódzik a kezével és a lábával, kapkodja a fejét, nyöszörög rosszabb esetben befeszül és ordít..ezek mind mind a hasfájás tünetei. Próbálja a szeleket kinyomni/kitornázni és ha nem jön ki akkor csikarja a pocit.Az infacol kevés babának válik be. Rengeteg féle hasfájás elleni szer van, de van akinek pl. semmi sem segít. Az én lányom papverines görcsoldót és espumisant kap. Azóta nyugodtabb mióta ezeket adom. Előtte próbáltuk a biogaiat, megymagpárnát, babycalmot (ettől még erősebb görcsei lettek).Kitartás!
2014. szept. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*papaverines
2014. szept. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindennapos ezek a sirások, pláne este, és pontosan azok amiket leirtál. Most ugye infacolt kap, de ki szeretném próbálni az espumisan cseppet hátha jobban hatna. Hogyan váltsak?? Tartsak valamennyi szünetet, vagy adhaton azonnal neki??
2014. szept. 22. 14:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Hogy vagytok kedves kérdező? Fáj a pocija azóta is?

Adhatod azonnal az espumisant vagy már esetleg kipróbáltad?

2014. szept. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!