Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babám egész nap...

4 hónapos babám egész nap nyugtalan.5 percet elvan a játékokkal, aztán csak nyögdécsel, sírdogál. Ha felvan egész nap ez megy. Mitől lehet? Mit tegyek hogy nyugodtabb legyen?

Figyelt kérdés
2014. szept. 4. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy szórakoztatod vagy berakod a hordozókendőbe és teszed a dolgod. ;-)
2014. szept. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem ugyanez van, 3 és fél hónapos. Egész nap nyögdécsel, nyűgöske, sőt sír. Ő nagyon hasfájós, és tegnap vettem észre, hogy a foga is kibújik alul, már érezni a recés tetejét...

Nálunk nem vált be a kendő, nem marad meg benne sajnos :(

2014. szept. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is úgy látom hogy jön a foga,az ínye alatt már látszik hogy van ott valami. Lehet hogy ez viseli meg akkor őket ennyire,mert nekem eddig olyan jó kedvű baba volt,és egy hete már ez megy. Kitartást kedves második válaszoló!
2014. szept. 4. 08:21
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
2. válaszoló! 3,5 hónaposan mocoroghat már a fog, de még nem most fog kibújni, nagyon korai lenne. Nálunk is kezdődött ez a recésedés már ennyi idősen, de most már 7 hónapos, szabályosan dudorodik az ínye alul és mindenhol, de még egy foga sincsen :)A nyűgösséget szerintem nem a fogzás okozza nálatok :)
2014. szept. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem a frontok miatt lehet (ha nem tartós az állapot). Tegnap és előtte az én babám is ilyen volt, ő 5 és fél hónapos.
2014. szept. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Nem tudom miért pontoztatok le. Nem voltam sértő. :)
2014. szept. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!