Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a tapasztalatotok a Raf...

Xbettyx kérdése:

Mi a tapasztalatotok a Raf Pool Twist, King babakocsikról? Tapasztalatokat, véleményeiteket várok

Figyelt kérdés

2012. nov. 19. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Elég sokan rosszakat mondanak róla itt is és más fórumokon is! Viszont van több ismerősömnek is van king és fenix és csak jót mondanak róla! Mi is jövőhéten megyünk megvenni a raf pol fenix babakocsit!
2012. nov. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk Twist volt,4 hónapot használtuk és alig vártam hogy túladjak rajta.Én azt mondom lengyel babakocsit SOHA TÖBBET!Előnye talán a színe volt,de az is elkezdett fakulni (pedig nem "parkoltunk" éjjel-nappal a napon vele)+ nagy a bevásárlókosra (ami ugyan enm bírja a teherbírást,mert nekünk kitört a rögzítő vasrúd).Huzatát nem lehet leszedni és kimosni,"fapados", az alkatrészek nagyon hamar kilazulnak,kerekei szintén (azon aggódtam nehogy egyszer kitörjenek).A tisztítása valóban körülményes,aminek akkor kezd jelentősége lenni,ha már rágcsál a baba mindenféle kifli csücsköt,stb.

A varrások nagyon gyenge minőségűek,bomlott össze-vissza.Közlekedni tragédia vele:nehezen fordul,nagyon nehéz irányítani ( a bolygókerék ellenére-bár ha megfordítod a tolókart,akkor hátra kerül és így funkcióját veszti),a kocsi alapból iszonyat nehéz, az 540l-es csomagtartónkba alig fért be...De sorolhatnám még.Nekünk hatalmas csalódás volt.

Igaz viszonylag olcsóak,de meg is van az oka.

Hozzáteszem minden holminkra vigyázunk,nincs leharcolva semmi cucca a gyereknek.

Ezután már használtan vettünk egy PegPerego-t...hát ég és föld a kettő.

Lehet mi nyúltunk bele nagyon,de eddig akárkivel beszéltem,nem igazán volt megelégedve az ilyen fajta kocsijával.

2 gyereket már tuti nem bírna ki.

2012. nov. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. És a Peg peregóról mi a tapasztalatod?? sokkal jobb? árban menniyre különbözik?
2012. nov. 19. 21:31
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Raf pol king babakocsink volt. Földúton lakunk, ide jó volt, hogy nagy kereke volt. Amíg velem szemben volt benne a kislányom, nem volt vele gondom, de ahogy már nekem háttal kellett tolnom, nem igazán tudtam, nagyon nehezen ment. Nagyon nehéz, szerintem képtelen azzal a babakocsival bkv-ni, mert nem lehet felemelni. Nekünk nem fakult ki, semmi baj nem lett volna vele, ha nem lett volna nehéz.
2012. nov. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én csak annyira "ismerem" ezeket, hogy egy bababoltban megtoszogattam egy kicsit, hogy mennyire könnyű boldogulni vele, és hát siralmas.... Bármivel próbáltam lavírozgatni egy kicsit, mindegyik fényévekkel jobb volt...

ABC Design babakocsit vettünk végül, bár árban sem egy kategória, de használtan is lehet nagyon jókat venni, ha olcsóbb kell.

2012. nov. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sorolom a fél éves kocsi bajait: (King)

-eltört a váz a lábtartónál

-kipotyogtak a csavarok

-szétmállott az anyag az ülőfelület alatt

-a bev-kosarat tartó rúd elhajlott (?!)

-a varrás mentén szétcsúszott az anyag

-lötyög a tolókar, hiába van meghúzva a csavar

-ha neked háttal van a baba szinte lehetetlen irányítani

2012. nov. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Twist van. Bevallom őszintén én sem szeretem. Mondjuk irányítani megtanultuk, az szerintem nem lehetetlen feladat,de nekünk is a varrások mentén elengedi és pár csavar már kiesett belőle. Én most már a telet kihúzom vele, utána veszünk egy jó sportkocsit.
2012. nov. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm...asszem most TI beszéltetek le róla, pedig annyira beleszerettem, persze képek és leírás alapján csak..élőben még nem volt hozzá szerencsém, de hiszek nektek
2012. nov. 20. 09:49
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést az offért, de mikor nálunk aktuális lett a babakocsi vásárlás én is néztem ezeket, de rengeteg rosszat olvastam róluk.

Nekünk végül a bergon xspr babakocsink van használtan, de semmi bajom vele. Nincs kifakulva nem szakadt el sehol, a bevásárlókosara nagy és tényleg jól bírja a terhet.

Az tény viszont, hogyha rendszeresen kell tömeg közlekedned, akkor egy kisebb súllyal rendelkező kocsit vegyél, mert a bergon is viszonylag nehéz.

2012. nov. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!