Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen adnátok a...

Mennyi idősen adnátok a babának elsőnek tejpépet? Melyik napszakban?

Figyelt kérdés
2014. szept. 16. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
én nem akartam még adni neki de mivel óránként volt éhes mert nem lakott jól az anyatejjel ezért kénytelen voltam 4,5 hós volt és este adtam neki aztán d.előtt is
2014. szept. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4 hónaposan adtam neki délelőtt, az alma-barack kezdő ételeket nem fogadta el így vettem tejpépet. Tetszett neki, nem volt baja tőle.
2014. szept. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4-5 hónaposan uzsonnára adtam.
2014. szept. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4 hósan 10óraira
2014. szept. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3,5 hónaposan kóstoltuk meg, de utána pár hétig nem kapott egy kanállal sem.


4 hónapos kora óta kapta alkalmanként.


5 hónapos korától minden tízórai az, de én egy fél bébiételes üvegnyi mennyiségű gyümölcspépet is teszek hozzá, úgy elég neki egy étkezés helyett.

2014. szept. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A babáknak általában hat hetes korukig össze van tapadva a bélrendszerük, s fáj nekik, amikor emésztenek - még az anyatejet is. Sokszor szomjasabbak, mint éhesek, így sok forralt s lehűtött vizet kell adni nekik. Az anyatej jól ki van találva, annyit kell szopniuk, amennyit akarnak. Ha nem tudnak aludni, akkor is jól esik nekik, ha cumizhatnak a cicin. Nekünk a Bébé vált be jól, az egy nagyon finom francia cucc, jól is írták le az utasítást. Annyit kell adni neki, amennyit akar. Ha már jóllakott, kiköpi a cumit. Orvosra, gyerekgyógyászra, védőnénire s társaira ne hallgassatok! CsókA
2014. szept. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 lilluli0361 válasza:
Úgy 10-16 éves korodban.
2014. szept. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!