Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1.5 éves gyerkőcre adnátok...

1.5 éves gyerkőcre adnátok éjszakára hálózsákot?

Figyelt kérdés

Eddig hálózsákban aludt újszülött kora óta hideg időkben, tavasszal már tudott járni kisfiam, akkor is hálózsákban aludt éjjel.

Most már ugye örökmozgó, nem tudom hogy érdemes-e neki venni hálózsákot? 98-as méretben kellene vennem.

Ha eddig elviselte, most is elviseli vajon? Éjszaka nem szokott mászkálni az ágyában, alvás közben meg csak nem zavarná a hálózsák... Vagy?


2014. szept. 10. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Én adok a fiamra, és elviseli. Ugyanúgy alszik benne reggelig. Szerintem egész télen hálózsákban fog aludni.

Viszont még mindig rácsos ágyban van, tehát amikor felébred reggel, nem sétálgat benne, csak feláll az ágyban.

2014. szept. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még az 5 évesem is hálózsákban alszik. Nagyon szereti.
2014. szept. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont másfél éves a fiam, simán zsákban alszik. Ha nem adnék rá, sosem lenne rajta takaró.
2014. szept. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!! Az én kisfiam is rácsosban alszik még.

Akkor veszek is neki egy hálózsákot! :) Az utóbbit kinőtte.

2014. szept. 10. 21:35
 5/5 anonim ***** válasza:
nálunk még a 4éves is hálózsákban alszik. ők szeretik, meg én is, mert nem takarózik ki éjjel.
2014. szept. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!